Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linna õpilaspreemiate määramise kord

Õpilaspreemiad Pärnu linna haldusterritooriumil asuvates õppeasutustes õppivatele õpilastele ning noorsootööasutuses või noorteühenduses tegutsevatele noortele. Preemiate määramise eesmärgiks on tunnustada andekaid, aktiivseid ja silmapaistvaid Pärnu linna õpilasi.

Preemiate kategooriad
1) aasta õpilane – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi õppetöös ja õppetöövälises tegevuses;
2) aasta huvitegevuse parim – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi huvitegevuses ja/või huvihariduses;
3) aasta aktiivne noor – õpilane, kes on käesoleval õppeaastal osalenud aktiivselt noorsoo‑organisatsioonide, -ühenduste, komisjonide ja vabatahtlikus tegevuses;
4) aasta edeneja – õpilane, kelle arengus on käesoleval õppeaastal toimunud eriliselt märgatavad positiivsed muutused;
5) rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil osaleja – õpilane, keda on rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil auhinnatud medali või diplomiga;
6) gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetaja.

Taotlemine
• Taotlusvorm preemia määramiseks
• Taotluseid preemiate määramiseks saab esitada õppeasutus, noorsootööasutus või noorteühendus.
• Taotlused tuleb linnavalitsuse haridusosakonnale esitada hiljemalt 10. maiks 

Taotluses esitatakse:
1) kandidaadi iseloomustus ja tulemused;
2) kuldmedaliga lõpetajate kandidaatide nimekiri;
3) väljamaksete tegemiseks vajalikud andmed (pangakonto, isikukood, e-post, telefon).

Taotlusele lisatakse:
1) aasta õpilase kandidaadi õpitulemused (koopia hinnetelehest);
2) rahvusvahelisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel osalenud õpilase tõendatud tulemused (koopiad diplomitest).


Aasta õpilane

2021 - Henriete Toomlaid, Pärnu Koidula Gümnaasium
2021 - Helin Maria Unt, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2020 - Martin Eieri, Pärnu Mai Kool 
2020 - Andres Alumets, Pärnu Koidula Gümnaasium
2019 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2019 - Andres Alumets, Pärnu Koidula Gümnaasium
2018 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2018 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium   
2017 - Karin Allik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Mikk Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kristi Koitla, Pärnu Rääma Põhikool
2016 - Georg Timoštšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Iris Epp Sildnik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2014 - Heleen Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2014 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2012 - Karoliine Kurvits, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2011 - Helo Liis Soodla, Pärnu Vanalinna Põhikool
2011 - Juhan Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Karmen Stimmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Malle Link, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2009 - Sandra Sillaots, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Eero Vaher, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Kaisa Mitt, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Kairi Pabstel, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2007 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2007 - Diana Aitai, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Urmas Liesment, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2006 - Ingrid Lekk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Erik Nisu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2006 - Alvi Kruusimaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2006 - Martin Pihl, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2005 - Kadri Tanissaar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Ivar Merilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2004 - Gerly Kättmann, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Tuuli Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta huvitegevuse parim

2021 - Mirjam Kits, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2021 - Milana Zotovych, Pärnu Ülejõe Põhikool
2020 - Jasmiin Üpraus, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2020 - Andrias Sepa, Jõõpre Kool
2019 - Lisbeth Taggu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 
2019 - Markus Monak, Tantsukool WAF Dance
2018 - Günther Andreas Vaaro, Audru Kool                                                    
2018 - Ants Kimmel, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool                   
2018 - Mirjam Kits, Pärnu Mai Kool                                             
2017 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Hendrik Holtsmann, Pärnu Vanalinna Põhikool
2017 - Märt Tammearu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kevin Saar, Vanalinna Põhikool
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Villem Endel Tiits, Pärnu Muusikakool
2015 - Mihkel Tomberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Joanna Juhkam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Anastasija Mjassojedov, Pärnu Muusikakool
2013 - Pauliine Mäesalu, Pärnu Ühisgümnaasium
2013 - Karl Kivi, Pärnu Muusikakool
2012 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Karl Verlin, Pärnu Hansagümnaasium
2011 - Carolina Tagobert, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Getter-Heleen Aron, Pärnu Hansagümnaasium, Pärnu Kunstide Maja
2011 - Lee Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Artjom Garbunov, Revalia Tantsukool
2010 - Eliisa Abramova, Revalia Tantsukool
2010 - Rauno Pella, Pärnu Muusikakool
2010 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Eero Vaher, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Gerli Viikmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Andres Jaanson, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Rene Säinas, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Viktoria Jesjutina, Pärnu Ühisgümnaasium
2009 - Pipilota Neostus, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Muusikakool
2009 - Kärt Koosapoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta aktiivne noor

2021 - Triine Kose, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2021 - Adeele Vuuk, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2020 - Andra-Helena Toomet, Pärnu Koidula Gümnaasium
2020 - Joonas Leemet, Pärnu Rääma Põhikool
2019 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2019 - Triini Viks, Pärnu Noorte Vabaajakeskus
2018 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2018 - Eerik Hannus, Pärnu Ühisgümnaasium                                          
2017 - Laura Kiviselg, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Eliise Haljas, Pärnu Vanalinna Põhikool
2016 - Karoliine Aus, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Madis Arumäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2014 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Gerrit Lääne, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Rudolf-Gustav Hanni, Pärnu Raeküla Kool
2012 - Kertti Merimaa, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Karmen Kõrnas, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2011 - Liis Tapasia, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Aino-Silvia Tali, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2009 - Marian Vares, Pärnu Raeküla Gümnaasium

Aasta edeneja 

2021 - Grete Grünthal, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2021 - Aleksija Elisabet Vint, Pärnu Tammsaare Kool
2020 - Britt Rondo, Pärnu Ühisgümnaasium
2020 - Hendrik Püide, Pärnu Ülejõe Põhikool
2019 - Kertu Lille, Tõstamaa Keskkool
2019 - Mairon Milistver, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2018 - Milena Simane, Pärnu Raeküla Kool 
2018 - Maris Kereme, Tõstamaa Keskkool 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid