Jäta menüü vahele
Facebook Logo


11. novembril 2019 kell 16.00
Audru osavallakeskuse saalis (Pärna allee 7)

Audru osavalla elanikud on oodatud kokkusaamisele, et koos arutada tekkinud perearstiprobleemi üle ning leida kõigile patsientidele sobiv lahendus. 

Allpool Tõstamaa Tervisekeskuse perearsti dr Madis Veskimägi pöördumine Audru osavalla elanike poole.


Tervist Audru osavalla, dr. Liili Napp patsiendid!

Eesti maapiirkonda ja ka linnu kimbutab perearstide põud. Dr. Liili Nappi pensionile siirdumisega ei ole suudetud leida uut arsti, kes jätkaks tema tööd. Terviseameti korraldatud korduvatele perearstikonkurssidele ei ole kahjuks ükski perearst kandideerinud.

Täname dr. Nappi kauaaegse hea töö eest, kuid koostöös kohalike elanike, naaberpiirkondade perearstide, omavalitsuse ja Terviseametiga püüame leida valusale probleemile mõistliku lahenduse. Juulist novembri lõpuni nõustus perearsti ajutiselt asendama Pärnu perearst, dr. Anu Niisuke.

Alates 1. detsembrist pakub Terviseamet tööd asendajana Madis Veskimägile, Tõstamaa Tervisekeskusest. Peame omavahel selgitama ja täpsustama paljud küsimused.

Kokkuvõtvalt järgmine info:
1. Kõigil patsientidel on võimalus ise, vabatahtlikult valida uus perearst
2. Tähtis on see, et perearst asub mõistlikus kauguses
3. Perearsti nimistus on veel ruumi uutele patsientidele
4. Uue perearstiga tekib usalduslik suhe, see on tulemusliku töö aluseks

Oodatud on kõik Teie ettepanekud, mõistlik on kohtuda ja koos arutades leida keerukas olukorras parim lahendus.

Üheks võimaluseks oleks kogenud pereõe leidmine, kes täpsustaks vastuvõtule pöördunud patsiendi seisundi, teeks põhilised uuringud ja vajadusel konsulteerides videokõnega asendava perearstiga.

Vajadusel järgneks patsiendi vastuvõtt ja täpsustavad uuringud-protseduurid Tõstamaa Tervisekeskuses või suunatakse haige edasi kitsama erialaspetsialisti vastuvõtule. Hea kogemus on e konsultatsioon parimate keskustega.

Patsientidel on võimalus helistada Tõstamaa Tervisekeskusesse, igal tööpäeval kell 8-10 vastab telefonikõnedele 4471940 perearst, kell 10-16 aga pereõde. 1-2 tööpäeva jooksul vastab perearst Madis Veskimägi e-kirjadele aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Peab rõhutama veelkord- igal patsiendil on õigus valida endale uus perearst! Eelkirjeldatu oleks üks võimalus, kuid püüame koos arutades leida kõigile sobivamad lahendused.

Selleks aga korraldame koos Teiega koosviibimise 11.11.2019 algusega kell 16.00 Audru osavallakeskuse saalis (Pärna allee 7, Audru alevik).


Madis Veskimägi, perearst
Tõstamaa Tervisekeskus


 

Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled märts 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid