Jäta menüü vahele
Facebook Logo

22.01.20

Pakendikotiteenus ehk nn „kollase koti teenus“ on mugav pakendite sorteerimislahendus, mis annab kodumajapidamistele võimaluse tekkinud pakendijäätmetest TASUTA vabaneda.

Praegu on Audru osavalla territooriumil pakendikoti teenusega võimalik liituda ainult Papsaare külas. Pärnu linnavalitsuse soov on antud teenust laiendada ka Audru alevikus tiheasustusaladel ning selles osas toimuvad läbirääkimised Tootjavastutusorganisatsioon OÜ-ga (TVO).

Audru alevikku tuleb teenus alles siis, kui on laekunud huviliste sooviavaldused.

Teenus on soovijale TASUTA ning kulud kannab TVO. Pakendikoti teenus sisaldab ühte kollast 150 liitrist kilekotti, mis edastatakse kodanikule soovi korral postiga. Kollasesse kotti võib panna plastist, kartongist, klaasist, ning metallist puhtaid pakendijäätmeid (piimapakendid, konservikarbid, klaaspudelid, klaaspurgid, mahlapakendid). Täis pakendikott tuleb jätta nähtavale kohale, näiteks värava taha.

Tasuta pakendikoti äravedu toimub kodude juurest ühel kindlal nädalapäeval iga 28 päeva järel. Ära viidud pakendikoti asemele jäetakse uus tühi 150-liitrine kollane kilekott. Teenusega saab tutvuda ja liitumisankeeti täita TVO kodulehel.

Audru aleviku elanikel palume sooviavaldustega pöörduda Audru osavallakeskuse keskkonna- ja heakorraspetsialisti poole:
Elen Kuningas
elen.kuningas[at]parnu.ee 
444 8177


Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled veebruar 2024

Veebilehel kasutatakse küpsiseid