Jäta menüü vahele
Facebook Logo

17.02.2021


Kai Oraste on andnud väärika panuse Audru osavalla elu edendamiseks õpetaja, kaitseliitlase, õpilasmaleva juhi ja väärika kodanikuna. Ta on tegev Audru osavallakogus ja Pärnu linnavolikogus.

Siim Suursilla kui pikaajalise Audru valla juhi panus kodukandi arengusse on olnud märkimisväärne - just tema eestvedamisel sündisid omal ajal Audru valla eri piirkondades multifunktsionaalsed keskused, kuhu toodi kokku erinevad teenused ja tegevused, Audru vallamajast sai Audru teenuskeskus, Aruväljale ehitati uus hoone lasteaia, rahvamaja ja raamatukogu tarbeks, lõppes Audru kooli rekonstrueerimine, Audru parki rajati uus laululava, lõpetati paljude valla allasutuste hoonete rekonstrueerimine ning said teoks paljud muudki piirkonnale olulised ettevõtmised. Haldusreformi järel oli Siim Suursild Pärnu abilinnapea, täna on ta Pärnu linnavolikogu liige.

Vapimärk on osavalla kõrgeim autasu, mis antakse isikule, kes on oma tegevusega oluliselt aidanud kaasa osavalla arengule või elanike heaolule, saavutanud tähelepanuväärseid tulemusi või üldise tunnustuse kultuuri, hariduse, majanduse, eestluse ja/või muu olulise edendamisel.

Audru osavalla vapimärgid antakse üle teisipäeval, 23. veebruaril kell 12 Audru osavallakeskuse ees vabariigi aastapäeva üritusel.

Vaata lisaks: Audru osavalla vapimärk


 

Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled november 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid