Jäta menüü vahele
Facebook Logo

25.02.2022

Audru osavallakogu otsustas vabariigi aastapäeva eel tunnustada osavalla vapimärgiga Lindi lasteaed-algkooli direktorit Ulla Orgusaart.

Vapimärk on kõrgeim autasu, mis antakse isikule, kes on oma tegevusega oluliselt aidanud kaasa osavalla arengule või elanike heaolule, saavutanud tähelepanuväärseid tulemusi või üldise tunnustuse kultuuri, hariduse, majanduse, eestluse ja/või muu olulise edendamisel.

Osavallakogu tunnustas Orgusaart töö eest Lingi lasteaed-algkoolis ning olulise panuse eest Lindi piirkonna ja kogukonna elu arendamisel. Haridusjuhina on Orgusaar Lindi lasteaed-algkoolis loonud ühtehoidva ja oma tööd armastava meeskonna, julgustades oma töötajaid arenema ja võtma vastu uusi väljakutseid. Ulla Orgusaar on alati avatud uutele ideedele ja võimalustele, mis toetavad lasteaia ja kooli arengut kasvu- ja õpikeskkonnana.

Tema juhtimisel on Lindi lasteaed-algkooli motoks saanud „Suurte tegudega väike kool“.  Orgusaare panus Lindi piirkonna arengusse pole oluline üksnes kooli direktorina - ta on ka ühiskondlikult väga tegus kogukonnaliige. Orgusaar on Lindi külaseltsi liige, ta lööb aktiivselt kaasa rahvamaja ja kooli ringide töö korraldamises.

Vapimärk anti üle 23. veebruaril peetud vabariigi aastapäeva aktusel.


 

Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled september 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid