Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Sidevõrgu ehituse teavitus
Corle OÜ


Lugupeetud kinnistuomanik/Eesti Energia AS klient!

Telekommunikatsioonivõrkude ehitus- ja hooldusettevõte Corle OÜ on alustanud Enefit Connect OÜ tellimusel kiire interneti võrgu rajamisega Põldeotsa piirkonnas. Ehitustöödega on alustatud ning eeldatav lõpp on august 2022.a. Eeldame, et Teil on Enefit Connect OÜ-ga sõlmitud kiire interneti liitumise leping.

Ehitustööde tellimuse kohaselt kasutatakse uue sideõhukaabli paigaldamisel olemasolevaid Enefit Connect omandis olevaid elektriposte ja seadustatud maatrassid. Kliendiliinid ehitatakse välja vastavalt Enefit Connect OÜ projektile:

Kui kliendi ühendus lõpp-punktist hooneni on ettenähtud õhuliiniga, siis paigaldatakse kliendiliin projektiga kindlaks määratud lõpp-punktist kliendiga kokku lepitud asukohale hoone konstruktsioonil (fassaadil, torupüstakul, jne)
1.1. kui klient on liitumislepinguga tellinud kaabli sisseviigu hoonesse, siis tema poolt ette näidatud kohta seinal puuritakse auk ning viiakse kaabel hoonesse. Hoonesisesed tööd teostab klient või sideoperaator (Telia, Elisa, STV jne).
1.2. kui klient ei ole liitumislepinguga tellinud augu puurimist, antakse talle hoonesse viimiseks vajalik kaabel üle ning juhendatakse teda iseseisvaks kaabli paigaldamiseks.
1.3. Kui liitunud klient ei soovi kliendiliini välja ehitamist, siis antakse talle vajalikud kaablid üle ja juhendatakse kaablite iseseisvaks paigaldamiseks lõpp-punktist hoonesse.
1.4. Kui klient on lõpp-punktist hooneni või hoonesse sisse paigaldanud maasisese kaablikõri ning Klient ei soovi õhuliini paigaldust, siis kliendi soovil paigaldatakse kliendiliin ettevalmistatud kaablikõri kasutades lõpp-punktist hooneni.
Kui kliendi ühendus lõpp-punktist hooneni on liitumislepingu kohaselt ette nähtud maaliiniga, siis paigaldatakse kliendiliin projektiga kindlaks määratud lõpp-punktist kliendi kinnistuni vastavalt projektile. Kinnistu piirist hoonesse rajab kliendiliini Klient ja vajalikus pikkuses kaabel antakse Kliendile üle.

Asendiplaanid:
Põldeotsa 1
Põldeotsa 2
Põldeotsa 3

Projekti käigus teostatavate tööde etapid:
• Magistraalkaablite paigaldamine ja ühendamine tänaval (õhuliinid ja maatorud kaevega).
• Kliendikaablite paigaldamine Lõpp-punktist hooneni, täpne kaabli ja kliendikarbi asukoht lepitakse kinnistuomanikuga kokku telefoni teel kuni 3 päeva enne paigalduse algust, samuti on vajalik ka kinnistule juurdepääs.
• Iga kliendiga sõlmitakse piiritlusakti.

NB! Tööde sujuvaks ja kiireks teostamiseks palume:
•  Välja selgitada sidekaablite hooneni jõudmise asjaolud (nt olemasolev toru, õhuliini kaabel maa sees, paiknemine naaberkinnistu õhuruumis vms)
Konsultatsiooni on võimalik saada telefoni teel enne tööde algust Corle töömeeste poolt.
• Tööde piirkonnas võib esineda lühiajalisi liikluskorralduse muudatusi. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Palume tagasisidet, kui:
• olete kirja adressaadiks sattunud aegunud kontaktandmete tõttu;
• peale liitumislepingu sõlmimist olete muutnud oma soove kliendiliini paigalduse tingimuste osast;


Enefit Connect teenustega seoses tekkinud küsimustele saab kõige paremini infot aadressilt https://www.energia.ee/et/era/kiireinternet

Ehitustöödega seotud küsimuste korral palun pöörduge Corle OÜ poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirja subjektis palume ära märkida projekti nimi (Põldeotsa) ja liitumispunkti aadress.


Meeldivat koostööd soovides
Corle OÜ meeskond


Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled veebruar 2024

Veebilehel kasutatakse küpsiseid