Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Rukkilill

Reedel, 19. augustil on linnavalitsus ja osavallakeskused avatud 8–15
Laupäeval, 20. augustil taasiseseisvumispäev
Häid pühi!

Riigimetsa Majandamise Keskus
04.08.2022


RMK jätkab Pärnu linnas, Valgeranna ümbruses asuva riigimetsa pikaajalise metsatööde kava koostamist. RMK eesmärk on kokku leppida ohtlike puude raie korraldamise tingimused ja võimalused terviseradade ümbruses ja mujal, kus inimesed rohkem liiguvad ja puhkavad. Oleme saanud mitmeid teateid ohtlikest ja kuivanud puudest.

Kutsume kohalikku kogukonda kohtumisele, et arutada üheskoos täpsemalt, millised oleks võimalused kõiki osapooli rahuldavaks kokkuleppeks ohtlike puude raie korraldamisel antud alal järgmise kümne aasta jooksul.

Kohtume aruteluks Valgeranna RMK puhkekohas 22. augustil 2022 kell 17.
Asukohakaart

Plaanime teha ka jalutuskäigu looduses. Ootame kohaliku kogukonna ettepanekuid, millele pöörata tähelepanu Valgerannas metsatööde plaanimisel, aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 29. augustiks. 

Koostasime Valgeranna kõrgendatud avaliku huviga alal olevate metsade kaardid ja iseloomustuse. Juhime tähelepanu, et tegemist ei ole konkreetse metsatööde plaaniga, vaid metsaala üldise kirjeldusega. Ala piiride ja seal paiknevate metsade kirjeldusega saab tutvuda RMK kodulehel.
• Valgerand - kõrgendatud avaliku huviga ala riigimetsa kirjeldus

Juhis metsatööde plaani kohta ettepanekute esitamiseks ja nendega arvestamiseks kõrgendatud avaliku huviga metsaladel on kättesaadav RMK kodulehelt.
• Kaasamine metsatööde planeerimisseAliis Kevvai
Vändra metsaülem


 

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled juuli 2022

Veebilehel kasutatakse küpsiseid