Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
10.10.2022

Pärnu linnavalitsuse korraldatud riigihankega „Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2022-2023“ õnnestus talvine teede hooldaja leida neljale piirkonnale kümnest, ülejäänutele korraldatakse uus hange.

Soeva, Ahaste ning Aruvälja teede ja kõnniteelumetõrjet hakkab tegema FIE Jaanus Oja, kelle pakutud tunnihind koos käibemaksuga oli 90 eurot.

Ridalepa ja Saari teede lumetõrje eest hoolitseb Põldeotsa osaühing, kelle tunnihind koos käibemaksuga oli 88,80 eurot.

Kõima, Kabriste, Saulepa, Lindi (kuni Aia teeni) ja Tuuraste teede lumetõrje odavaim pakkumus oli 80,40 eurot tund (käibemaksuga), hanke võitis FIE Sven Ende.

Kihlepa teede (kuni Tõstamaa maanteeni), Eassalu ja Soomra teede lumetõrjet hakkab tegema OÜ Otsa-Marja, kelle pakutud tunnihind koos käibemaksuga oli 69,90 eurot.

Kärbu, Põhara, Liiva, Liu, Marksa, Lindi (alates Aiandi teest) teede lumetõrjet ning Audru osavalla kergliiklusteede lume- ja libedusetõrjet ei soovinud teha ükski pakkuja.

Erinevatele hanke osadele tehtud pakkumusi oli kokku kaheksa. Linnavalitsus lükkas tagasi MKM Infra OÜ Papsaare, Audru, Valgeranna ja Lemmetsa teede ja parklate ning Elise, Elu, Põllu ja Käreda tee libedusetõrje pakkumuse, sest pakkuja ei vastanud hankija selgitustaotlusele viie tööpäeva jooksul. Sama piirkonna hooldamiseks kandideeris ka Verston OÜ, kelle esitatud tunnihind ületas hankelepingu eeldatavat maksumust.

Eeldatava maksumuse ületamise tõttu lükati tagasi veel OÜ Mütsi talu (Jõõpre teed, kõnnitee ja parklad, Oara ja Malda teede lumetõrje) ja Manitec OÜ (Lavassaare lumetõrje) pakkumused.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled märts 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid