Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Valgeranna Seikluspark
24.04.2023


Valgeranna Seikluspark avab uue hooaja aprilli viimasel nädalavahetusel. Sel aastal on meie seiklusradadel mitmeid uuendusi, kus uuenduskuuri on läbi teinud meie lastepark ja 6. rada ehk Julgete rada.

Valgerannas leiab kokku 6 erinevat kõrgrada, 2 lasterada, kiired trosslaskumised ja vabalangemise hüppe. Raja tasemed ning kõrgused on lihtsast keeruliseni ning sobilikud lastele ja täiskasvanutele.

Mudilasi ootab kaherajaline lastepark, kus saavad ronida kõik 2-7-aastased. Uuel rajal on üle 15 vahva takistuse, kus tasakaal ja oskused proovile panna.

Täiskasvanuid ja noori ootavad meie 6 erinevat kõrgrada, mille seas on uuenenud 13 meetri kõrgune Julgete rada, mis on nüüd Eesti kõrgeim seiklusrada! Julgete raja avamisele annab hoogu Belief, kes paneb kõigi raja läbinute vahel loosi 3 kasti tõelist keha- ja vaimuturgutust!

Osalemiseks tuleb avapäeval läbida Julgete rada ja lisada oma nimi loosikasti. Lisaks kosutame kõiki kevadisi ronijaid sooja teega.

Rajale pääseb kell 12.00-16.00 ning rajad sulgeme kell 18.00.

Peale seiklusradade on võimalik ettebroneerimisel mängida aardejahti või osaleda discgolfikoolitusel. Loe lisaks meie kodulehelt ning jälgi meid sotsiaalmeedias.

Vaata lisaks: Valgeranna Seikluspark


 

Audru osavallakeskus
Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Kodused Hääled mai 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid