kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

Palume jälgida liikluskorraldusvahendeid, sh ajutisi!

02.04.2020

Järgmise nädala kolmapäeval, 8. aprillil kell 9 suletakse Pärnus liikluseks A. H. Tammsaare puiestee Riia maantee ja Kanali tänava vaheline lõik, linnabussid ja operatiivsõidukid hakkavad sõitma mööda Kanali ja Karja tänavat ning Tammsaare puiestee Karja ja Mai tänava vahelisel teelõigul.

Tavaliiklejatele on Tammsaare puiestee Kanali tänavast Riia maanteeni suletud, kaasa arvatud Tammsaare puiestee Karja tänavast Mai tänavani, mida kasutavad bussid ja operatiivsõidukid. Ümbersõiduks on võimalik kasutada Riia maanteed ja sinna viivaid tänavaid.

Tammsaare puiestee Kanali tänava ja Riia maantee vahelisele lõigule jäävad linnabusside peatused (hotelli Strand ja Kuke peatused) suletakse, Kuke peatus viiakse ajutiselt Mai tänavale.

Tammsaare puiestee Riia maantee ja Kooli tänava vahelisel lõigul laiendatakse tänavat seoses sisejulgeolekumaja ehitamisega. Tammsaare puiestee Kooli ja Kanali tänava vahelisel lõigul hakkab OÜ Viamer Grupp linnavalitsuse tellimusel sõidutee asfaltkatet uuendama ja sõidutee linnapoolsesse serva kõnniteed ehitama.

Liiklusskeem


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid