Jäta menüü vahele

tarktee logo

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
21.01.2021


Pärnu linnavalitsus piiras ajutiselt Lastestaadioni uisuväljaku ja Munamäe ümbruses sõidukite parkimist.

Ohutuse eesmärgil on parkimine ja peatumine ajutiselt keelatud Ringi tänaval alates Pühavaimust kuni Lõuna tänavani ning Vee tänaval alates Ringist kuni Lõuna tänavani. Ajutine parkimispiirang puudutab Ringi ja Vee tänaval üht tänavapoolt.

Pärnu linnavalitsuse liikluse spetsialisti Toomas Tammela sõnul ei ole linn varem talvisel ajal liuvälja ja Munamäe ümbruses nii suures ulatuses parkimist piiranud, kuid nüüd on see vajalik, et tagada jalakäijatele ohutu liiklemine.

Nii uisuväljak kui ka Munamäe lumised kelgunõlvad on praegu väga populaarsed ning inimesi, eriti just väikeseid lapsi, on seal liikvel palju. Parkivate autode vahelt sõidutee ületamine loob liiklusspetsialisti hinnangul ohtlikke olukordi.

Parkimist keelavad märgid paigaldati Ringi ja Vee tänavale teisipäeval. Paraku ei taha sõidukijuhid neist kinni pidada ning uisuväljaku ja Munamäe kõrval näeb, iseäranis just õhtusel ajal, autosid seismas.

Tammela tuletab autojuhtidele meelde, et parkimiskeelu eiramine seab ohtu kaasliiklejad ja takistab teehooldajat lumekoristustöödel.
Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid