Jäta menüü vahele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
24.05.2021


Pärnu kesklinnas on liiklus tänavakatete parandamise tõttu lähipäevadel häiritud, homme pärastlõunal suletakse asfalteerimiseks Kuninga, Aia, Karja ja Vanapargi tänava ringristmik.

Teisipäeval, 25. mail freesitakse Vee ja Akadeemia tänava erinevaid lõike. Liiklust nendel tänavatel ei suleta, küll aga võib ees oodata lühiajalisi liiklustakistusi.

Teisipäeva pärastlõunal hakatakse asfalteerima Kuninga kooli juures asuvat ringristmikku ning Aia tänava Rüütli tänava ja ringristmiku vahelist lõiku. Tavaliikluseks on Aia tänava lõik ja ringristmik suletud, bussid liiguvad vastassuunas. Esialgu olid asfalteerimistööd planeeritud kolmapäevaks, kuid kolmapäeval sajab prognooside kohaselt vihma.

Vihm ei takista freesimist, mis kolmapäeval, 26. mail on kavas Lõuna ja Väike-Kuke tänava erinevatel lõikudel.

Neljapäeval, 27. mail freesitakse Riia maanteed Vanapargi tänava ristmiku juures ja Lai tänava erinevaid lõike. Liiklust freesimise tõttu ei suleta, küll aga on liiklus osaliselt ümber suunatud Akadeemia tänava Kuninga ja Lõuna tänava vahelise lõigu, Vee tänava Ringi ja Lõuna tänava vahelise lõigu ja Lõuna tänava erinevate lõikude asfalteerimise tõttu.

Reedel, 28. mail freesitakse Sillutise tänaval ning asfalteeritakse Väike-Kuke, Lai tänava ja Riia maantee erinevaid lõike. Väike-Kuke tänavat asfalteeritakse Suur-Sepa ja Suur-Posti tänavate, Lai tänavat Põhja ja Vee tänavate vahel, Riia maanteed Vanapargi tänava ristmiku juures. Linnavalitsuse teede peaspetsialisti Jaan Kanniste sõnul tagatakse nende tänavate asfalteerimise ajal teiste sõidukite möödasõit, kuid võimalusel võiks asfalteeritavaid tänavalõike vältida.

Kui vihma sajab, võib tööde graafikus ette tulla muutusi.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid