Jäta menüü vahele

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
31.05.2021


Pärnu keskranna piirkonnas on parkimine tasuline 1. juunist 31. augustini iga päev kell 10–18.

Üks tund parkimist maksab ranna piirkonnas neli eurot, ühe päeva parkimistasu on 12 eurot.

Parkimisaja algust kirjalikult või parkimiskella abil fikseerides võib ranna piirkonna avalikul tasulise parkimise alal tasuta parkida pool tundi. Tammsaare puiesteel võib parkida tasuta.

Rannapiirkonna avalikul tasulisel parkimisalal asub ka eraparklaid, kus kehtivad teised hinnad ja reeglid. Eraparklatest annavad märku vastavad tähised ja liiklusmärgid.

Pärnu kesklinnas on parkimine aastaringselt tasuline esmaspäevast reedeni kell 8-18. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel on kesklinnas parkimine tasuta. Parkimisaja algust kirjalikult või parkimiskella abil fikseerides võib kesklinna avalikul tasulise parkimise alal tasuta parkida tund aega ja Endla teatri ees asuval Keskväljakul kolm tundi. Silla kõrval asuvas Kalda tänava parklas on parkimine tasuta.

Pärnu kesklinna ja ranna piirkonna avalikul tasulise parkimise alal parkimiseks on Pärnu keskuslinna ja osavaldade elanikel kõige kasulikum osta kolme kuu parkimiskaart, mis maksab 32 eurot.

Parkimisautomaatides saab parkimise eest tasuda ainult sularahas, parkimispileteid saab soetada R-kioskitest.

Parkimise eest saab tasuda ka rakenduse pargi.ee kaudu. Pargi.ee äpis saavad parkimise eest maksta ka välismaiste mobiilsideoperaatorite kliendid, maksmiseks tuleb neil rakendusse sisestada pangakaardi number.


Vaata lisaks: Parkimiskorraldus Pärnu linna avalikul parkimisalalAnu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid