Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Aitame_Ukrainat.pngAitame Ukrainat!
• Võimalused Ukraina inimeste abistamiseks (sh Pärnus)
• Інформація для українських біженців (UK)
• Информация для военных беженцев из Украины (RU)

• Pärnu linna sõjapõgenike abistamise fond
Kõik kes soovivad ukrainlasi aidata, saavad teha ülekande SEB Pangas asuvale linnavalitsuse kontole EE021010902001671005. 

22.04.2022

Kaitsevägi korraldab 16. maist kuni 3. juunini suurõppuse SIIL 2022

Õppuse peamine tegevus toimub Lõuna-Eestis ja Saare maakonnas, samuti kaitseväe ning Kaitseliidu harjutusaladel. Harjutatakse Kaitseväe ning liitlaste tegevust õhus, maal ja veekogudel. Suuremahulisi liikumisi teedel on üle Eesti.

Suurõppuse raames harjutab õhuvägi erinevate tasandite staabitöö protseduure, üksuste lahinguvalmidust ja ohustsenaariumile reageerimise võimekust rahvusvahelises raamistikus.

Õhuseiredivisjon osaleb õppuse tegevusel Pärnumaal ajavahemikul 16.–27.05.2022:
• Pärnu linnas Tammuru küla aladel;
• Saarde vallas Kikepera küla ja Kanaküla küla aladel.

Aktiivse tegevuse ajakava: kell 7–22


Õppusel osalevad kaitseväelased võivad kasutada erinevaid imitatsioonivahendeid, sealhulgas paukpadruneid ja õppegranaate.

Masinate ning õhuvahendite liiklemine ja imitatsioonivahendite kasutamine tekitavad tavapärasest rohkem müra. Kuna valjud helid võivad häirida nii lapsi kui koduloomi, palub Kaitsevägi hoida võimalusel õppuste piirkonnas mürapelglikud loomad siseruumides ning selgitada lastele toimuva põhjust.

Õppust puudutavate kiireloomulisemate küsimuste korral kontakteeruge kaitseväe tsiviil-sõjalise koostöö (CIMIC) spetsialistidega numbril 5745 0884 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võimaldades Kaitseväel ja Kaitseliidul harjutada oma kodukandis annate sellega olulise panuse Eesti riigikaitsesse. Täname Teid toetuse eest ja jääme lootma meeldivale koostööle. Iga okas loeb!


Suurõppuse SIIL 2022

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse Postipaun september 2022

Veebilehel kasutatakse küpsiseid