Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
14.09.2022

Paikusel asuv Teeveere korvpalliplats kaeti uue kasutajasõbraliku kattega, mille paigaldamine läks maksma 33 243 eurot.

29 933 eurot sai Pärnu Spordikeskus Rohelise Jõemaa Koostöökogu Leader meetmest, ülejäänu tasus Pärnu linn. Katte paigaldas OÜ Profloors.

Varem oli korvpalliplats kaetud aja poolt puretud asfaldiga, mis vajas samuti värskendamist. Uus korvpalliväljaku kate on sinist värvi. Tegu on ilmastikukindla kvaliteetse ENLIO SES kattematerjaliga, mida on kasutatud Tokyo olümpiamängudel ja paljudel FIBA 3x3 Would Tour korvpalliväljakutel.

Linnavalitsuse liikme, Paikuse osavallakeskuse juhi Marika Valteri sõnul ootasid kohalikud elanikud pikisilmi korvpalliväljaku valmimist. „Aastaid on kohalikud spordihuvilised populaarset palliplatsi vaba aja veetmise võimalusena kasutanud. Paraku tegid aastad platsiga oma töö - küll käisime seda kõpitsemas omaaegsete Paikuse Noortevolikogu noortega, küll kohalike elanikega. Viimastel aastatel on väljak olnud spordikeskuse hallata,“ rääkis Valter.

Eelmisel aastal tõstatus palliplatsi seisukord kriitiliselt kogukonnas taas teemaks, kuna senine asfaltkate ei võimaldanud enam korvpallimängu harrastada. „Nõndaks sai koostöös Pärnu Spordikeskusega Leader meetmesse projekt kirjutatud ning tänaseks ongi uus palliväljak kogukonna suuri ja väikeseid spordisõpru rõõmustamas,“ lausus Valter.

Pressiteate koostas:
Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Marika Valter
Pärnu linnavalitsuse liige, Paikuse osavallakeskuse juht
5452 0076
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Paikuse osavallakeskus
Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse Postipaun mai 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid