Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
05.10.2022

Paikuse Kool tunnustab õpetajate päeval kaheksat õpetajat, valides välja parimad aineõpetajate, klassiõpetajate, ettevõtlike õpetajate, klassijuhatajate, väikeklassi õpetajate ja huvihariduse õpetajate seast.

Kooli aasta aineõpetaja on Marika Jagomägi, keda tunnustati õpilastes huvi tekitamise eest loodus- ja täppisteaduste valdkonnas ning teaduskooli ja huvitunni juhendamise eest.

Aasta klassiõpetajaks valiti Oksana Johannes, kes on aktiivne avastusõppe ja robootika kasutaja erinevates ainetundides ning oma kogemuse jagaja kolleegidele.

Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustuse pälvis Kadri Haavandi. Haavandi on ettevõtlusõppe eestvedaja, karjääriõppe edendaja ja parima õpilaste minifirma 2022 Pärnumaal juhendaja.

Aasta klassijuhatajad on Sirle Varkentin ja Monika Limberg kahe klassijuhataja eduka koostöö eest külalisõpetajate ja klassiväliste ürituste organiseerimisel ning Maarja Tärk kahe paralleelklassi eduka juhatamise eest kolme õppeaasta jooksul.

Aasta väikeklassi õpetajaks valiti Malle Malmre. Malmre arvestab iga õpilase vajadustega ja on metoodiliselt mitmekülgne õpetaja.

Aasta huvihariduse õpetaja tunnistuse pälvis Kristi Soondra, kes arendab õpilastes loovust ning panustas huvihariduskeskust tutvustava filmi valmimisse ja suvelaagri korraldamisse.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Paikuse osavallakeskus
Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse Postipaun mai 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid