Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
03.11.2022

Seljametsa muuseum-rahvamaja katuse remontimisel peetakse homme sarikapidu, 267 871 eurot maksvad tööd peaksid lõppema järgmise aasta jaanuari viimastel päevadel.

Rahvamaja katust remondib OÜ Sonmak Group, kes alustas töödega oktoobris. Vana raudbetoonkatuslage, mis oli soojustatud kaheksa sentimeetri paksuse soojustuskihiga, ei lammutatud, vaid hakati selle peale viilkatust ehitama. Praeguseks on liimpuidust sarikad kogu katuse ulatuses paigas ja hoone on saavutanud oma uue kõrguse.

Tulevikus on võimalik valtsplekiga kaetavat katusealust ligi 200-250 ruutmeetri ulatuses kasutusele võtta, kuid selleks tuleb kütteta ruum akende, kütte ja muu vajalikuga varustada ning ehitada teisele korruse viiv trepp. Pärast katuse remondi lõppemist pääseb katusealusesse luugi kaudu.

„Katuse remontimiseks oli mitu põhjust ja selle vajadusest on räägitud juba Paikuse valla ajal,“ ütles linnavalitsuse liige, Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter. „Vana katus lekkis, soojustus oli vilets. Algupäraselt oli hoone kõrgema katusega ja tulevikus saab rahvamaja katusealust pinda kasutada. Muidugi mõjutab parem soojustus ka küttearveid.“

Sarikapidu algab homme kell 15.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Paikuse osavallakeskus
Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse Postipaun mai 2023

Veebilehel kasutatakse küpsiseid