Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Aitame_Ukrainat.pngAitame Ukrainat!
• Võimalused Ukraina inimeste abistamiseks (sh Pärnus)
• Інформація для українських біженців (UK)
• Информация для военных беженцев из Украины (RU)

• Pärnu linna sõjapõgenike abistamise fond
Kõik kes soovivad ukrainlasi aidata, saavad teha ülekande SEB Pangas asuvale linnavalitsuse kontole EE021010902001671005. 

17.02.2021


Pootsi poe kui Pärnumaa ühe vanima maapoe pidaja Ülle Palits saab osavalla kõrgeima tunnustuse külapoe traditsioonide jätkamise, kaupluse kui kogukonnakeskuse töös hoidmise, Manija saareelanike kaubanduslikule teenindamisele kaasaaitamise ning piirkonna elanike huvidest lähtuva sõbraliku teenindamise eest.

Janek Jaansoo saab vapimärgi piirkonna elu ja kohaliku ettevõtluse edendamise eest ehitusettevõtjana, aktiivse kaasalöömise eest kohalikus spordi- ja kultuurielus nii osaleja kui korraldajana. Aastatel 2009-2017 oli Jaansoo Tõstamaa vallavolikogu esimees.

Vapimärk on osavalla kõrgeim autasu, mis antakse isikule, kes on oma tegevusega oluliselt aidanud kaasa osavalla arengule või elanike heaolule, saavutanud tähelepanuväärseid tulemusi või üldise tunnustuse kultuuri, hariduse, majanduse, eestluse ja/või muu olulise edendamisel.

Tõstamaa osavalla vapimärkide üleandmine toimub laupäeval, 20. veebruaril Tõstamaa rahvamaja juures toimuval Eesti Vabariigi 103. aastapäeva üritusel.

Vaata lisaks: Tõstamaa osavalla vapimärk


Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa Tuuled august 2022

Tõstamaa Enda Uudised

 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid