Jäta menüü vahele
Facebook Logo
Tõstamaale, Varbla mnt 2  paigaldati uus Omniva pakiautomaat


Uus Omniva pakiautomaat Tõstamaal kutsub pakke saatma!
Omniva
18.03.2022

Tõstamaale, Varbla mnt 2 paigaldati uus Omniva pakiautomaat. Senine postiautomaat vahetati välja kõigi funktsionaalsustega pakiautomaadi vastu, mis võimaldab uue teenusena ka saata pakke. Nüüd saab pakke saata Omniva pakiautomaatidesse Eestis, Lätis ja Leedus, postkontoritesse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires.

Aktiivsete e-ostlejate jaoks pakub pakiautomaat asukohalähedast pakkide saatmise/saamise võimalust. Ka eraisikuna saab osaleda e-kaubanduses: meil kõigil on kodus asju, mida enam ei vaja. Uuele ringile saadetav asi teeb rõõmu saajale ja on rahatark otsus müüjale ning paki saab saata pakiautomaadi abil üle Baltikumi. Jalavaeva ja sõiduaja vähendamiseks saab nüüd e-poest kiirelt ja mugavalt tellitud kaubad kätte. Vajadusel saab pakiautomaadi abil toote ka tagastada.

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa Tuuled veebruar 2023
Tõstamaa Tuuled jaanuar 2023

Tõstamaa Enda Uudised

 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid