Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

22. juulil Pärnus toimuval Rõõmsate Laste Festivalil valmis vahva videoklipp, kus end peakorraldajaks nimetav 5-aastane Pärt avaldab, mis sel aastal festivalil toimuma hakkab.


Vaata klippi

Pärdi ema ja festivali korraldusel abiks oleva Kati Ruubeli sõnul on sel aastal teist korda Pärnu Rannapargis korraldatav Rõõmsate Laste Festival erilisem kõikidest teistest suvistest pereüritustest.

“Peame oma festivali puhul kõige olulisemaks nelja põhiväärtust: kodumaisus, arendavad ja silmaringi avardavad tegevused, tervislik eluviis ning perede koostegemine. Festivali sissepääs ja suurem osa töötube ja atraktsioone on peredele tasuta ning suur roheline rannapark pakub nii festivalimelu kui ka vaikset omaette olemise võimalust pargipuude vilus,“ kirjeldas Kati Rõõmsate Laste Festivali erilisust.

Nagu ka eelmisel aastal on pargi territoorium jagatud erinevateks aladeks, kus tegevusi jätkub nii erinevas vanuses lastele kui ka nende peredele. Festivali keskmes on lava, mille ees külastajad saavad teiste esinejate hulgas tasuta nautida ka näiteks Karl-Erik Taukari kontserti.

„Lisaks ägedale muusikalisele kavale on meil suurim kodumaine peretoodete ala, kuhu ootame sel aastal ligi 50 Eesti disainerit ja tootjat. Erinevatele töötubadele oleme planeerinud lausa kolm suurt telki, kus saab nii kokata, meisterdada kui ka teadust teha. Lisaks on olemas eelmisel aastal väga populaarseks osutunud spordi- ja liikumise ala ja taas tutvustame ka erinevaid perepuhkuse sihtkohti. Kõige pisemad saavad rahus ja vaikuses toimetada beebipesas ning nagu Pärt lubas, on sel aastal veelgi rohkem tervislikku toitu ja jäätist,“ avaldas korraldaja abi.

Enne, kui suur suvi kätte jõuab, kutsub Rõõmsate Laste Festivali kõiki huvilisi ka 3. juunil Pärnu Keskusse Jäätisepäevale, kus saab proovida erinevaid kodumaiseid käsitööjäätiseid, kuulata ja vaadata laval toimuvat programmi ning esitletakse ka Rõõmsate Laste Festivali päris oma jäätist.

2016. aasta suvel Pärnu Rannapargis esmakordselt toimunud Rõõmsate Laste Festival tõi kokku ligi 5000 rõõmsat last ja täiskasvanut, kes said pargis lustida ning tutvuda ligi 100 kodumaise peretoodete, -teenuste, või –atraktsioonide pakkujaga. Festivali korraldajateks on grupp aktiivseid Pärnu emasid, kellele annavad korraldamiseks juhiseid loomulikult nende lapsed, eesotsas Pärdiga.

Rõõmsate Laste Festival 2017 saab teoks tänu headele toetajatele: Pärnu linn, Pärnu Keskus, Seesam kindlustus, Volvo Trucks Estonia, Katrina Tang Photography, Film Purgis.


Meenuta eelmise aasta festivali selle videoklipiga: https://youtu.be/Yrjzep6ikFk


Rohkem infot:

Pärt ja Kati Ruubel
Rõõmsate Laste MTÜ
524 6159
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.lastefestival.ee
Facebook
Instagram


Peakorraldaja Pärt
RLF peakorraldaja Pärt

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid