Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

7.09.2017

Huvikas aitab leida lapsele sobiva huvitegevuse

Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS toimub 10. septembril kell 12-17 Pärnu Kaubamajakas.

Õige huvitegevuse leidmine mõjutab lapse arengut ja tulevikku. Pärnu huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnumaa noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Siin näeb laps oma silmaga, millega on võimalik Pärnumaal tegelda, ning saab omal nahal järele proovida, mis meeldib, sobib ja kaasa haarab.

Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika - Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupp on noored ja lapsed ning nende vanemad. Messil saab ülevaate Pärnumaa huvikoolidest-ringidest, sportimisvõimalustest, käsitöö-, muusika-, kunsti-, loodushariduse, tehnika- ja kõikvõimalikest muudest ringidest, töötubadest ning põnevast vabaajategevusest. Siin saab ka ringidesse registreeruda. Kohal on noorteorganisatsioonid.

Messi vältel on laval programm, kus huvikoolid näitavad, mida kõike neil õppida võib ning mida nende noored teha oskavad. Letti lüüakse selle aasta uudised ning uued tantsustiilid, tutvuda saab jalgpalli, karate, maadluse ja palju muuga.

Programm:
Pärnu Noorte Puhkpilliorkester. Avamine: päevajuhid Ann Lisett Rebane, Katariina Kivi, Tre Raadio. Tervitussõnad: maavanem Kalev Kaljuste, linnapea Romek Kosenkranius.
Loovuskeskuse laulustuudio Ester Murrandi juhendamisel; Eesti-sisene õpilasvahetus; Eesti Tantsuspordi Akadeemia Danceline; Pärnu Muusikakool, Rasmus Tilk, Arabella Saks, juhendaja Indrek Oselein; Janne Ristimetsa Tantsustuudio; Anabella Produvnov, klaveril Kadri Keskküla - Kadri Keskküla solistiõpe Kooli Tänava Koolituskeskuses; maadlusklubi Leo; karateklubi Zen etteaste; JJ-Street Tantsukool; Black and Brownie Tantsukool; Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus vahvad mängud.

Programmi lõpetab kell 16 lavale astuv EIK: 16aastane luuletaja ja produtsent, kes ühendab oma muusikas lõputult keerlevaks tervikuks art hopi, emakeelse luule ja spoken wordi, kiigates seejuures nii üle melanhoolse kunstiräpi kui lööklauseid täis peolugude ukselävede. Tema loomingut iseloomustab pidev püüd end ja ümbritsevat sõnade kaudu lahti mõtestada, analüüsida ja jäädvustada, kandes seda ühiskonnakriitilise närvi ja kurbliku elufilosoofia kaudu edasi ka kuulajale. Kaldudes eemale räppmuusikal lasuvatest arrogantse loomuga stereotüüpidest, saavad tema palades kokku rütm, poeesia ja muusika, mis uduses romantikas uudistajaid kaasa tirivad.

Osalejad: Karateklubi ZEN, Kooli Tänava Koolituskeskus, Pernova Hariduskeskus, Pärnu Keskraamatukogu, JJ-Street Tantsukool, Hüppa mängumaa, Liikluslinnak, Pärnumaa Rajaleidja keskus, Karateklubi Corpore, Eesti-sisene õpilasvahetus, Pärnu Väikelastekool, Janne Ristimetsa Tantsustuudio, Pärnu Tütarlastekoor ELISE, spordiklubi MMAces Pärnu pääste noortering, Musalabor, Pärnu kunstikool, Matemaatikakool Cultor, Jana Trink Erakool, Pärnu Kardikeskus, Black and Brownie Tantsukool, Pärnu Vanalinna koolituskeskus, Pärnu Spordikool, Inna Sulg Esinemiskunsti Kool, Pärnumaa Noorte Tugila, MTÜ YFU Eesti, Huvikool Shart, Pärnu JK Vaprus, Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts erahuvikool Orvokki, Eesti Tantsuspordi Akadeemia, Danceline MTÜ, Krõbevahvel, Raeküla Vanakooli Keskus, Koolitused.ee, Oriflame, Tre Raadio, maadlusklubi Leo, Pärnu Muusikakool, Kiikuv Paat.

Terveks nädalaks jäävad Kaubamajakasse välja huvitegevuste pakkujate voldikud. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil. Messiks ilmub ka brošüür, mis koondab ühtede kaante vahele kõik Pärnu huvitegevused.

Messi eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele. Huvitegevuste mess pakub põnevust ka vanematele huvilistele, sest harrastada-õppida saavad ka täiskasvanud.

LIsainfo:
Huvikas 2017
Facebook

Piret Hallik-Sass
5660 5860
piret[at]turundustugi.ee

Messi aitavad korraldada Pärnu Linnavalitsus ja Kaubamajakashuvikas2017


 

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid