Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

06.10.2017

Pärnu Kohvikute Nädal toimub kolmandat korda 7. - 15. oktoobril 2017. Nädala raames pakutakse salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnevat einet erihinnaga 7 või 9 eur ja broneerida saab otse kohvikusse kirjutades või helistades. Kõikide kohvikute kontaktid leiab kodulehelt www.kohvikutenadal.ee

Pärnu Kohvikute Nädal on loodud pärnakatele ja linnakülalistele, kes külastavad kohvikuid koos perede, sõprade või kolleegidega ning hindavad lisaks heale toidule ka kvaliteetseid tee- ja kohvijooke. Kohvikute nädala algatus on külastajate poolt väga hästi vastu võetud ja eelmisel aastal võõrustati sel perioodil 7000 külastajat. Kohvikute nädala külastamist soovitavad nii kohalikud pärnakad kui ka linnakülalised.

Üheks põhjuseks, miks tasub Pärnu Kohvikute Nädalat külastada, on võimalus avastada teemanädalate kaudu uusi toredaid toidukohti. Paljudele on tulnud üllatusena, et Pärnus on nii mitmeid toredaid kohti, kus on menüüs erinevate rahvaste toidud. Näiteks Ahoy pakub jaapanipärast sushit mitte ainult soolase toiduna, vaid ka desserdiks. Põnevat üllatust pakub Pärnu lähedal Tahkurannas asuv golfirestoran Eagle ja sealne lounge, kus on menüü koostatud golfi sünnimaale Šotimaale omastest roogadest ja kesklinnas asuv Café Grand on menüü koostamisel saanud inspiratsiooni Prantsusmaalt. Eesti kohalik tooraine on aukohal paljudes Pärnu kohvikutes. Kõige suurem valik kohalike talude toodangust on saadaval Pärnu Keskuse Taluturul, kus pakutakse head kraami nii kohapeal söömiseks kui ka koju kaasa ostmiseks.

Kohvikute nädala pakkumistega kostitavad Ahoy, Cafe Grand, Cafe Piano, Cafe XS, Ephesus, Kroon, Loodusmaja kohvik, MUM, NOOT, Pagaripoisid kohvikud Bussjaam ja Pühavaimu, Peccadello, Piccadilly, Purje raamatukohvik, Eagle restorani lounge, Taluturu kohvik ja Teatrikohvik. Osalevad kohvikud pakuvad kampaanianädalal salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnevat einet hinnaga 7 või 9 eurot. Pärnu Kohvikute Nädal viiakse ellu koostöös ettevõtjate ja Pärnu Linnavalitsusega. Lisaks aitasid kaasa teisedki head partnerid: Paulig, Amserv, Apollo Kino, Kaubamajakas ja Pärnu Postimees.

Toitude fotod (autor Ragne Värk)

Lisainfo:
Kadi Elmeste
Pärnu Kohvikute Nädala korraldaja
515 7869 
kadi[at]turismiturundus.com
Skype: kadielmeste

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid