Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

02.11.2017

Novembri esimesel päeval sai avalöögi Läti turule suunatud kampaania "Spaapuhkus Pärnus," mille eesmärk on kutsuda lõunanaabreid Pärnusse lõõgastuma. Kampaania raames näidatakse Pärnu spaapuhkust läbi eksootilise prisma, kommunikeerides lõunamaiseid ohte, mille pärast Pärnus ei pea muretsema.

Kampaania taustaks on asjaolu, et Põhjamaised inimesed nagu lätlased kipuvad eriti talvisel ajal puhkusele lõunasse. Lõunamaa päikesepaiste on ahvatlev, kuid peidab endas ka ohtusid eksootilistest kõhutõbedest haikaladeni. Sihtkoha kampaanias näidatakse, et eksootilist puhkust ilma ebameeldivate üllatusteta saab nautida ka Pärnu spaades.

Kampaania planeerimise aluseks oli asjaolu, et Riia turu potentsiaal on Pärnu jaoks suurem, kui Eesti turul. Pärnu jaoks olulisel sihttuturul Tallinnas on elanikke 440 tuhat ja Riias 724 tuhat, ehk Riia turu suurus on 60% suurem kui meie pealinnas. Oluline on ka Riia lähedus Pärnule - kui Tallinnast sõidab Pärnusse 2 tundi, siis Riiast 2,5 tundi, mis on vaid poole tunni võrra rohkem.

Pärnu linna arenguteenistuse juhataja Anneli Lepa sõnul räägib Pärnu kasuks tõsiasi, et siinsed spaad on väga heal tasemel ja väärivad esile tõstmist. “Riias on analoogseid spaahotelle vähe ning enamus Riia elanike spaakülastusi tehakse Jurmalasse. Selles tarbijakäitumises näeme Pärnu jaoks suurt potentsiaali. Eesti turul on spaad ise aktiivsed ja kasutavad enda turundamiseks mitmeid kergesti kättesaadavaid kanaleid, kuid välisturule suunatud kampaaniaid on kasulik korraldada ühiselt. Planeeritud ühiskampaaniaga soovime suurendada nii Pärnu kui ka osalevate ettevõtete nähtavust Läti turul," selgitas linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp.

Läti turule suunatud kampaania kestab 31. jaanuarini. Pärnu sihtkoha turunduskampaania peamiseks eesmärgiks on tutvustada Pärnut meie lähinaabritele, kui sobiva kauguse- ning paljude puhkamisvõimalustega sihtkohta spaapuhkuseks ning suurendada seeläbi Pärnu külastatavust madalhooajal.
Kampaaniat toetab Pärnu linnavalitsuse ning siinsete spaa-, majutus- ja toitlustusettevõtete kõrval ettevõtluse arendamise sihtasutus. Kampaania pakkumised on leitavad veebilehelt www.visitparnu.com/spa.

Lisainfo:
Kadi Elmeste
Projektijuht
515 7869
kadi[at]turismiturundus.com
www.visitparnu.com/spa

Orvika Reilend
Pärnu Linnavalitsuse turismi peaspetsialist
orvika.reilend[at]lv.parnu.ee

spaa

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid