Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

Raeküla Vanakooli Keskus
P R E S S I T E A D E

Pärnus, 3. novembril 2017

Raeküla Vanakooli Keskus koostöös Läti Suursaatkonnaga Eestis ja Pärnu Linnavalitsusega teevad veel viimaseid ettevalmistusi teemanädala "Läti nädal Pärnus" ettevalmistamiseks. Nädal toimub 11. novembrist 17 novembrini Pärnu linnas ja maakonnas. Nädala avamine toimub Pärnu Keskraamatukogus järgmisel laupäeval kell 12. Varasemate teemanädalatega võrreldes on osalema tulemas rekordarv väliskülalisi, keda on kokku nimelt viis väiksemat või suuremat kollektiivi - kandleansambel Jurmala muusikakoolist, kandle ja pop-jazz ansambel Cesise muusikakoolist, Riia Eesti keele V klass ja a'capella ansambel Latvian Voices Riiast. Pärnu linnast ja maakonnast on sündmuse elluviimisse kaasatud üle 50 organisatsiooni.

Läti suursaadik Eestis T. E Raimonds Jansons viibib nädala jooksul kahel päeval Pärnus. Nädala avapäeval tervitab ta keskraamatukokku kogunenuid, kohtub Pärnu linnapeaga ja korraldab nii nädala kui ka Läti Vabariigi 99. sünnipäeva auks vastuvõtu Raeküla Vanakooli Keskuses. Teist korda saabub suursaadik Pärnusse kolmapäeval, mil ta tutvub Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse eestvedamisel kohalike ettevõtjate, mittetulundusühingute ja turismikorraldajatega. Lisaks on kavas ringkäik TÜ Pärnu kolledžis ja SA Pärnumaa Turism poolt korraldatav kohtumine Pärnu SPA-de juhtidega.

Kultuuriprogrammist on kindlasti oluline märkida, et nädala esimesel päeval kõlab Pärnu linna mitmes paigas a' capella ansambli Latvian Voices laul ja seda esmalt nimelt keskraamatukogus toimuval nädala avamisel, seejärel juba saadiku vastuvõtul ning täispika kontserdi annab ansambel juba pühapäeval, 12. novembri keskpäeval Raeküla Vanakooli Keskuses. Cesise muusikakooli kandleansambli kontserdile oodatakse huvilisi pühapäeval, 12. novembril kell 14 ja sama kooli pop-jazz ansambli avalik ülesastumine leiab aset kolmapäeval, 15. novembril kell 19:30 restoranis Noot.

Teemanädala kava on mitmekülgne ja huvitavaid tegevusi jätkub lastest vanemaealisteni. Huvilised saavad kavaga tutvuda Raeküla Vanakooli Keskuse kodulehel ja Facebookis.


Piia Karro-Selg
Juhataja/Juhatuse liige
Raeküla Vanakooli Keskus/MTÜ Selts Raeküla
5845 3331

l2tin2dal2

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid