Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

29.08.2018


Alates 2018/2019 õppeaastast hakkab Pärnu linna munitsipaalhuvikoolidesse astumine ja õppetasu lepingute sõlmimine toimuma e-keskkonnas ARNO. Erahuvikoolidesse registreeritakse õpilasi senisel viisil.

Huvikooli astumise taotluse tegemiseks tuleb lapsevanemal siseneda ARNO-sse. Taotlusi on võimalik teha erinevatesse huvikoolidesse, kuhu registreerimine on avatud ja kuhu võetakse vastu vastavas vanuses lapsi. E- keskkonna avalehel on välja toodud lühiülevaade erinevate huvikoolide rühmade ja pakutavate õppekavade kohta. ARNO-sse saab lapsevanem siseneda ID-kaardiga või mobiil-ID kasutades.

Elektroonilise programmiga on seotud Pärnu Spordikool, Pärnu Kunstikool, Pärnu Kunstide Maja, Pernova Hariduskeskus, Paikuse Huvikool, Audru Kooli muusika- ja kunstiosakond ning Pärnu Muusikakool. Pärnu Muusikakooli kevadiste katsete alusel vastu võetud õpilaste vanematel tuleb õppetasu leping ARNO-s kinnitada.

„Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO lisandub samm-sammult uusi võimalusi. Eesmärk on luua kaasaegne ja igati kasutajasõbralik keskkond, kus lapsevanemal on võimalik esitada taotlusi ja näha oma lapse haridusteega seonduvat- millal laps läks lasteaeda, millises huvikoolis ja millises üldhariduskoolis ta on käinud või käib,“ rääkis huvihariduse spetsialist Kardi Rebane.

„Mugavamaks muutub ka maksmine – ARNO saadab igakuiselt jooksva kuu eest arve lapsevanema e-postile. Uue võimalusena saab maksta pangalingi kaudu ja edaspidi ka otsekorraldusena. Endiselt säilib võimalus soovi korral tasuda pangakontoris või internetipangas,“ lisas Rebane.


Lisainformatsioon:
Kadri Rebane
huvihariduse spetsialist
444 8257
kadri.rebane[at]parnu.eeKoroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid