Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

18.09.2018
MTÜ Ühinenud Mootorratturid
Pressiteade

Laupäeval, 22. septembril toimub Pärnus mootorratturite üks aasta tähtsündmus, kus kogunevad tuhanded mootorratturid ja kümned tuhanded huvilised. Paraadsõiduga propageerime ohutut ja meeldivat ajaveetmist liikluses. Üritus toob kaasa ümberkorraldusi linna liikluskorralduses ning paraadi ajal võib linnas olla häiritud ka bussiliiklus.

Päev algab kogunemisega Pärnus Rüütli tänaval kell 11.00, kuhu ehitatakse üles mõnus ajaveetmise plats. Silmailu ja meelelahtust jätkub igas vanuses külastajale.

Kell 15 toimub pidulik hooaja lõpetamine ja Eesti suurim mootorrataste paraad läbi Pärnu linna algusega kell 16.10. „Tänavune paraad pakub Pärnu linna ekskursiooni mööda ootuskihinat täis elurajoone ja maalilisi teid. Pärnu on viimastel aastatel väga ilusasti korda tehtud ja seda on kindlasti hea näha teekonnal, mida paraad läbib,” sõnas motoklubi Wildcards MC Pärnu esindaja Alo-Martin Mathiesen.

Seoses mootorrattahooaja lõpetamisega kogunevad laupäeval, 22. septembril kell 11-16 Pärnus Rüütli tänaval tuhanded mootorratturid. Paraadile sissepääs toimub Õhtu tänavalt. Sel päeval on liikluskorraldust muudetud Hommiku ja Ringi tänaval, kust ülesõit üle Rüütli tänava ei ole võimalik. Sõltuvalt paraadil osalejate arvust, võib olla liiklus häiritud ka Õhtu tänaval. Festivali paraadi ajal, mis toimub orienteeruvalt kell 16.10-16.45, võib Pärnu linnas olla häiritud bussiliiklus. Lisaks läbib paraad ka kesklinna silda, mille linnast väljuv sõidusuund on umbes pooleks tunniks mootorratturite päralt.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja palume jälgida liiklusmärke.

Aktiivsele päevale paneb punkti motopidu, mis toimub pop-up ööklubis Wildcards MC klubimajas. Üheks ööks saab sellest majast ja hoovist enneolematu ööklubi, kus astuvad üles esinejad ning ei puudu ka üllatused. Peaesinejana astub üles Danel Pandre uus põnev projekt Grunged ning Pärnu parimad DJ-d Hot n´ Handsome ja Doktor Diisel. Motoklubi Wildcards MC Pärnu esindaja Alo-Martin Mathiesen sõnul tasub õhtusele üritusele soetada käepael juba päeval: „Päeval müüakse ürituse käepaelu soodsamalt ning kõik osalevad auhinnaloosis, kus peaauhindadeks on Garmini GPS, Kärcheri survepesur ja Police´i käekell.“

Kogu üritust korraldab Wildcards MC.


Lisainformatsioon:
MTÜ Ühinenud Mootorratturid
Alo-Martin Mathiesen
524 6316
alo.martin[at]wildcards.ee

FB Eesti Mootorrattahooaja lõpetamine 2018
FB Mootorratturid


motoparaad2018

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid