Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

06.05.2019
Teet Roosaar

Eeskujuliikumine "Valge Õhupall" kutsub kõiki emasid ja isasid üles katkestama laupäeval, 1. juunil kell 11.11 üheks minutiks kõik muud tegevused, et teha oma lapsele pai.

„Pai tehes näitame me hoolivust ja loome turvatunde, mida vajavad nii väikesed kui suured. Üks pai võib tähendada rohkem kui tuhat sõna,“ ütles eeskujuliikumise „Valge Õhupall“ eestvedaja Tamo Vahemets.

Pai erilisus tuleb esile vaid siis, kui seda teeb lapsele väga lähedane inimene, näiteks lapsevanem või vanavanem. Kui laps on 1. juunil kell 11.11 teie kõrval, on see õige hetk näidata oma hoolivust, last tunnustada ja innustada. Kui lähedastel pole võimalik 1. juunil kell 11.11 lapse kõrval olla, saab pai teha mõttes või soovi korral sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram), lisades postitustele teemaviiteid #lapselepai või #teemepai ja #valgeõhupall.

Samamoodi võib sotsiaalmeedias jagada ühiseid emotsionaalseid hetki oma lähedastega. Võimalusel võiks üritustel ning paidest tehtud fotodel ja videoklippidel kasutada valgeid õhupalle.

Aktsiooniga liitujate nimekiri täieneb iga päevaga. Pai tehakse nii laupäeval toimuvatel lastekaitsepäeva üritustel kui mõni päev varem või hiljem aset leidvatel toetusaktsioonidel. Praeguseks on teada, et pai tehakse Tallinnas võimlemispeo peaproovil, Põlva lastekaitsepäeva rongkäigus ja Rakvere Maaelu festivalil, üleskutsed kõlavad Selveri kaupluste siseraadios. Pärnus on lubanud ettevõtmisega liituda Pärnu Kesklinna Lasteaed.

Rohkem informatsiooni leiab „Valge Õhupalli“ kodulehelt ja Facebooki lehelt

Lisainfo:
Tamo Vahemets
eestvedaja
VALGE ÕHUPALL

504 5112
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.valgeohupall.ee
Facebook

teeme pai

Teeme pai

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid