Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

09.07.2019

Pärnu linnavalitsus kinnitas Pärnu Ühisgümnaasiumi direktoriks Anneli Rabbi, kes hakkab kooli juhtima alates 1. augustist.

Rabbi on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja ja Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste magistrina hariduse juhtimise erialal. Varem on ta töötanud Rääma Põhikooli huvijuhi ning eesti keele ja kirjanduse õpetajana, Pärnu linnavalitsuse noorsoonõunikuna ning Pärnumaa Kutsehariduskeskuses kutseõpetajana, valdkonna juhtõpetajana, teabetalituse juhatajana ja avalike suhete juhina.

Rabbi omab töökogemust õppeasutuste kvaliteedijuhtimise süsteemi arendamisel, ta on läbinud kooli- ja kvaliteedijuhtimise pädevuskoolituse. Tema eestvedamisel kandideeris Pärnumaa Kutsehariduskeskus 2009. aastal kvaliteediauhinnale „Edasipürgiv organisatsioon“, mille tulemisena pälvis kool Eesti juhtimiskvaliteedi innustustasandi tunnustuse. Alates 2014. aastast on Rabbi Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri õppe- ja kasvatustöö hindamisekspert.

„Viimastel aastatel olen aktiivselt tegelenud välishindamisega, olen õppe- ja kasvatustöö ekspert õppekavarühmade akrediteerimisel ja kvaliteedi hindamisel. Kvaliteediprogrammis osalemine on andnud mulle võimaluse välja töötada ja rakendada organisatsioonis kvaliteedisüsteemi, assessoriks olemine andis kogemuse välishindajana. Saan kõiki oma seniseid teadmisi ja oskusi rakendada ühisgümnaasiumi juhtimisel,“ kõneles Rabbi.

Rabbi sõnul on tema eesmärgiks jätkata ja säilitada tänase koolijuhi Mart Kuuskmanni ja tema meeskonna poolt loodut. „Pärnu Ühisgümnaasiumi tugevusteks on tugev ja stabiilne pedagoogiline kollektiiv, traditsioonide austamine, koolielu elavdavad üritused, rahvusvaheline koostöö ning võimalus õppida heal tasemel võõrkeeli, näiteks vene, saksa, hispaania ja prantsuse keelt,“ lausus ta.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid