Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

26. 08. 2019

Homme, 27. augustil peavad Pärnu linna lasteaedade töötajad Jõulumäe tervisespordikeskuses oma traditsioonilist lasteaednike õppepäeva. Seekordse õppepäeva motoks on „Mängides läbi elu“.

Kokkusaamise sihtrühmaks on Pärnu linnavalitsuse alushariduse peaspetsialisti Marga Napi sõnul õpetajad, õpetajate abid ja lasteaedade tugipersonal.

Õppepäeva sisuks on erinevad loengud, töötoad ning meeskondlikud ja sportlikud tegevused.

Seminaril esinevad ettekannetega erinevate aineühenduste, nagu näiteks avastusõppe, eriõpetuse, keele ja kõne, keskkonnakasvatuse ja õppekasvatuskorralduse ühenduse esindajad. Juttu tuleb muu hulgas mängust elukaare erinevatel etappidel, õues mängimisest ja kõnet arendavatest mängudest.

Napi kinnitusel on suvine kokkusaamine lasteaednike seas oodatud sündmus. „Lasteaiaõpetajate huvi õppepäeva vastu ei ole aastate jooksul raugenud. See on tore võimalus suve lõpus kolleegidega Jõulumäel vabas vormis kohtuda, kuulata harivaid loenguid, sportida ja lüüa kaasa töötubades,“ märgib Napp.

Pärnu linnas on 18 lasteaeda, kus on kokku 148 sõime- ja aiarühma. Lasteaedades töötab enam kui 500 inimest. Homsest õppepäevast võtab osa 155 inimest.

Suvine õppepäev toimub tänavu juba 20. korda.Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid