Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

30.09.2019

Pärnu linnavalitsus valis õpetajate päeva eel välja selle aasta parimad haridus- ja noorsootöötajad, keda tunnustatakse reedel Pärnu Kontserdimajas õpetajate päeva tähistamiseks korraldataval tänuõhtul.

„Õpetaja amet on keeruline ja närvesööv. Mul on hea meel, et linnavalitsus haridus- ja noorsootöötajaid väärtustab. Loodan, et see innustab nii tiitllisaajaid, nende kolleege kui ka õpilasi, sest tänu pole selles töös kunagi üleliigne,“ ütles abilinnapea Varje Tipp.

Tänavuse „Aasta noore õpetaja“ nimetuse pälvis Pärnu Ülejõe Põhikooli õpetaja Ande Pelberg. Aasta õpetajaid on viis, nendeks on Audru Kooli klassiõpetaja Kaire Leetsar, Pärnu Koidula Gümnaasiumi bioloogiaõpetaja Sirje Miglai, Pärnu Ülejõe Põhikooli informaatikaõpetaja ja haridustehnoloog Taimi Dreier, Pärnu Vanalinna Põhikooli eriklassi klassiõpetaja Tiiu Naissoo ja Pärnu Lasteaed Pillerpall muusikaõpetaja Jelena Savinskaja.

„Aastate õpetaja“ nimetus antakse Pärnu Vabakooli klassiõpetaja Liia Severinile. Tänavune „Aasta tugispetsialist“ on Pärnu Õppenõustamiskeskuse kooli sotsiaalnõustaja Ello Jõepera. „Aasta noorsootöötajaks“ valiti MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskuse noorsootöötaja Triin Mäger, „Aasta haridusjuhiks“ Pärnu Ülejõe Põhikooli direktor Margus Veri ja „Aasta hariduse sõbraks“ Pärnu Muuseumi muuseumipedagoog Tiit Kask.

Kõigile tiitliomanikele määrati 1150 euro suurune preemia. Hariduse aastapreemia pälvis Pärnumaa Kutsehariduskeskus, keda premeeritakse 2300 euroga.

Haridus- ja noorsoopreemiad antakse üle reedel, 4. oktoobril kell 18 Pärnu Kontserdimajas algaval tänuõhtul „Sulle, õpetaja!“.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid