Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

01.10.2019

Neljapäeval, 17. oktoobril toimub Pärnus Estonia konverentsikeskuses mängustamise ja teenusedisaini konverents Playday. Üritus on mõeldud kõigile, kes tahavad avardada oma silmaringi, koguda inspiratsiooni ja panna oma ettevõtte efektiivsemalt ja tulusamalt tööle.

Pärnu linnavalitsuse eestvedamisel teist aastat Eesti suvepealinnas aset leidva konverentsi eesmärk on pakkuda huvilistele võimalust kasutada teenuste ja toodete arendamisel mängustamise ja teenusedisaini põhimõtteid. Tänavuse konverentsi alateemaks on „Kogukonnad“. Kogukondade all mõeldakse inimesi, keda seovad ühised tegevused, ühesugused väärtused, eluviis ja/või ajalugu.

Konverentsil astuvad üles mitmed tunnustatud spetsialistid. Pealaval jagavad oma kogemusi eksperdid sellistest tuntud ettevõtetest nagu Nortal, Triumf Health ja Memoris. Räägitakse erinevatest ettevõtlusega seotud edulugudest ja jagatakse juhiseid, kuidas mängustamise elemente ja võtteid ning teenusedisaini töövahendeid äri arendamisel rakendada.

Konverentsil toimuvad ka mitmed töötoad. Need on jagatud kolme teemaplokki: kliendilojaalsus, töötajate lojaalsus ja teenusedisain.

Sel aastal stardib konverentsiprogramm juba päev enne põhiüritust ehk kolmapäeval, 16. oktoobril kui Hedon spaahotelli restoranis Raimond toimub Playday eelüritus nimega „Traditsiooniline reklaam ei tööta – aga mis siis töötab?“.

Eelürituse sisuks on põnev diskussioon, mida veab teleajakirjanik Urmas Vaino.

Arvamust avaldavad tuntud reklaamiguru Olav Osolin, meediauurija ja meediapoliitika dotsent Andres Jõesaar, Hedon spaahotelli juht Sari Sopanen, Nike’i ametlik esindaja Baltikumis (AS Jalajälg juht) Rainer Tops ja sihtkoha turunduse temaatika eestkõneleja Pärnu abilinnapea Rainer Aavik.

Konverents jätkub reedel, 18. oktoobril disainikoolitusega „Mäng kui disainimeetod ehk kuidas luua koostöös mänge“.

Konverentsil osalemiseks on tuleb end registreerida
Osalejate arv on piiratud.

Playday konverentsi korraldab Pärnu linnavalitsus koostöös Tartu ülikooli Pärnu kolledži ja SA Pärnumaa Arenduskeskusega.
Ürituse programmi leiab kodulehelt www.playday.ee.


Lisainformatsioon:
Aare Raev
Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse peaspetsialist
444 8360
aare.raev[at]parnu.ee
Veebilehel kasutatakse küpsiseid