kultuur.ee

h22letus eelarve2019 FB


helves
Linnavalitsuse ja osavallakeskuste
lahtiolekuajad
E–N, 23.–26. detsember SULETUD
R, 27. detsember 8.00–16.00
E, 30. detsember 8.00–17.00
T, 31. detsember 8.00–12.00
K, 1. jaanuar 2020 SULETUD

Rõõmsaid pühi!

PRESSITEATED, UUDISED

14.11.2019

Ülehomsest algavad Pärnus ohtlike- ja elektroonikajäätmete kogumisringid: 16. novembril liigub ohtlikke jäätmeid ja vanu kodumasinaid vedav prügiauto Tõstamaal ja Audrus, 23. novembril Pärnu keskuslinnas ja 30. novembril Paikusel.

Nii ohtlike jäätmete kui ka vanade elektri- ja elektroonikaseadmete vastuvõtt toimub kindlates punktides, kuhu kodanikel tuleb jäätmed ise kohale viia. Eelregistreerima selleks ei pea, tuleb lihtsalt õigel ajal jäätmetega kogumispunkti tulla ja need vedajale üle anda. Kogumispunkti jäätmeid ladustada ja maha jätta ei tohi.

Teenus on tasuta ja mõeldud ainult eraisikutele.

Ära saab anda elektri- ja elektroonikajäätmeid nagu televiisor, arvuti, raadio, patareidega mänguasjad, pesumasin, boiler, telefon jms. Ohtlikud jäätmed on lahustid, happed, värvid, liimid, õlijäätmed, õlifiltrid, ravimid, päevavalgustuslambid, pestitsiidid, patareid, akud, õlised kaltsud, elavhõbedat sisaldavad jäätmed.

Jäätmed veab ära AS Ragn-Sells.

Tõstamaal peatub prügiauto 16. novembril:
1. Tõhela küla (Tõhela rahvamaja) 09.00-09.15
2. Ermistu (Lepaspää bussipeatus) 09.25-09.40
3. Tõstamaa alevik (Nooruse tn 1) 09.50-10.05
4. Kastna (Kastna rahvamaja parkla) 10.15-10.30
5. Seliste (Seliste külamaja ees) 10.40-10.55
6. Pootsi (Pootsi kaupluse parkla) 11.05-11.20
7. Kavaru (Liu Kavaru bussipeatus) 11.30-11.45
Kogumispunktid ja -ajad (.pdf)

Audrus peatub prügiauto 16. novembril:
1. Meremetsa bussipeatus 09.00-09.15
2. Lõvi elamurajoon (Lõvisaba tee ring) 09.25-09.40
3. Rebasefarm (Oja tn 1 kortermaja ees) 09.50-10.05
4. Põldeotsa bussipeatus 10.15-10.30
5. Lindi Rannapood 10.45-11.00
6. Kirsimäe bussipeatus 11.10-11.25
7. Liu (Rüssa tee 1) 11.35-11.50
8. Lindi kauplus (Tõstamaa maanteel) 12.00-12.15
9. Kõima keskus (endise kaupluse juures) 12.25-12.40
10. Kihlepa bussipeatus 12.50-13.05
11. Eassalu bussipeatus 13.15-13.30
12. Soomra (Vene talu sissesõidutee juures) 13.40-13.55
13. Kärbu (Lihula mnt ja Kärbu-Kihlepa teeristis) 14.15-14.30
14. Põhara (Lihula mnt ja Põhara raba teeristis) 14.40-14.55
15. Ahaste keskus (ridaelamu juures) 15.05-15.20
16. Soeva (Tänava ja Lihula teeristis) 15.30-15.45
17. Tiigi tn 44 (endise Tiigi kaupluse juures) 16.05-16.20
18. Jõõpre hooldekodu parkla 16.35-16.50
19. Ridalepa bussipeatus 17.00-17.15
20. Sangamäe bussipeatus 17.25-17.40
21. Neeva aiandi parkla 17.55-18.10
22. Papsaare lasteaia parkla 18.20-18.35
Kogumispunktid ja -ajad (.pdf)

Pärnu keskuslinnas peatub prügiauto 23. novembril:
1. Emajõe tn – Merekalda tn nurk 8.00-8.30
2. Põllu tn – Kesk tn nurk 8.40-9.10
3. Laeva tn – Vana-Sauga tn nurk 9.20-9.50
4. Rõugu tn 30 parkla 10.00- 10.30
5. Roheline 64 esine parkla 10.45-11.15
6. Lina tn – Oja tn nurga bussipeatuse taga 11.25-11.55
7. Rohu 134—Liblika tn nurk 12.05-12.35
8. Suur-Sepa tn 16 parkla 13.00-13.30
9. Tammsaare kooli taga staadioni juures (Side tänav) 13.45-14.15
10. Pärnu Spordihalli parkla 14.25-14.55
11. Raja tn 8 vastas (konteinerite juures) 15.05-15.35
12. Olevi poe parkla 15.45-16.15
13. Metsamajandi bussipeatus (Merimetsa tn lõpp) 16.25-16.55
Kogumispunktid ja -ajad (.pdf)

Paikusel peatub prügiauto 30. novembril:
1. Keraamika tn 10 maja juures 09.00 - 09.20
2. Männiku tn bussipeatuses 09.30 - 09.50
3. Käärasool postkastide juures 10.00 - 10.20
4. Jõekalda teel Silla küla bussipeatuses 10.30 - 10.50
5. Vaskrääma bussipeatuses 11.10 - 11.25
6. Tammuru Bussipeatuses 11.40 - 11.55
7. Seljametsa muuseumi tee otsas 12.10 - 12.30
8. Sinioja tänaval silla juures 12.40 - 13.00
9. Tamme ja Põllu tn ristil 13.10 - 13.30
10. Linnuriigis korvpalliplatsi kõrval 13.40 - 14.10
11. Kooli tee 5 ja 6 garaažide kõrval 14.20 - 14.40
12. Pärnade pst 5 kõrval parkimisplatsil 14.50 - 15.10
13. Kastani tiigi kõrval parkimisplatsil 15.15 - 15.35
14. Paide mnt 14D parkimisplatsil 15.40 - 16.00
Kogumispunktid ja -ajad (.pdf)


Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


 


Audru osavalla teated ja uudised


Paikuse osavalla teated ja uudised


Tõstamaa osavalla teated ja uudised

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Osavalla info ja kontaktid 
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Veebilehel kasutatakse küpsiseid