Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

28.01.2020

Homme, 29. jaanuaril Tallinnas toimuval pidulikul sündmusel tunnustab haridus- ja teadusministeerium üheskoos Eesti noorsootöö keskusega parimaid noorsootöö tegijaid, inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone, kes on panustanud noorsootöösse, edendanud valdkonda, algatanud uusi tegemisi ja mõjutanud valdkonna arengut kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Üle-eestilise tunnustuskonkursi 12 kategooriasse esitati kokku 161 kandidaati, kellest hindamisele läks 141. Need on kandidaadid, keda oli konkursile üles seadnud vähemalt kaks erinevat esitajat.

Pärnu linnast esitati konkursile kuus kandidaati, kes kõik pääsesid ka nominentideks.

Kategoorias „Pikaajaline panus noortevaldkonda“ on nominendiks Siiri Paasma, kes töötab Pärnu Kuninga tänava põhikooli direktori asetäitjana huvitegevuse alal. Paasma on kogu oma 25 tööaasta jooksul andnud suure panuse noortevaldkonna arengusse nii koolis kui laiemalt Pärnu linnas.

Aasta osaluskogu ja õpilasesinduse kategoorias on üheks nominendiks Pärnu linna noortekogu, kes räägib kodulinnas aktiivselt kaasa noorte elu puudutavates küsimustes. Aasta noortekeskuseks pürgiv Pärnu noorte vabaajakeskus on üks suuremad omataolisi Pärnu linnas ja maakonnas, seda nii külastajate kui meeskonnaliikmete arvu kui ka allüksuste poolest.

Aasta huvikooliks kandideeriv Pärnu muusikakool tähistab neil päevil oma 75. juubelit. 400 õpilasega huvikool toetab iga oma õpilase individuaalselt arengut, kool on aktiivne koostööpartner paljudele ürituste korraldajatele ja haridusasutustele.

Aasta noorsootöötaja nominent Triin Mäger on ametis MTÜ Pärnu noorte vabaajakeskuses. Mullu Pärnu aasta noorsootöötajaks valitud Mäger tegeleb aktiivselt nii noorte inimeste kui ka noortega töötavate spetsialistide toetamisega. Mägeri initsiatiivil on Pärnus käima lükatud mitmeid olulisi algatusi.

Keila, Tallinna ja Tartu kõrval pürib aasta kohalikuks omavalitsuseks Pärnu linn. Pärnu linnavalitsus koordineerib linna noorsootööd, toetades Pärnu linna kuute noortekeskust. Toetus on eriti oluline olnud pärast nelja omavalitsuse ühinemist, et kogu valdkond oleks ühtlane ja areneks võrdselt.

Homsel tunnustussündmusel tänab ja tunnustab noortevaldkonna tublimaid tegijaid haridus- ja teadusminister Mailis Reps.


Lisainformatsioon:
Reine Tapp
Pärnu linnavalitsuse noorsootöönõunik
4448 255, 510 8738
reine.tapp[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid