Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

29.01. 2020

Pärnu linnavalitsuse arenguteenistus hakkab koostama ja edastama uudiskirju, mis on mõeldud kohalikele ettevõtjatele ja turismisektorile.

Uudiskirju on kaks: üks on keskendunud ettevõtlusteemadele, ja teine kajastab turismivaldkonnaga seotud uudiseid. Huvi valdkonnauudiseid kajastava uudiskirjade loomise vastu tuli kohalikelt ettevõtjatelt.

Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepa sõnul on mõlema infokirja mõte koondada Pärnu piirkonnas tegutsevate ettevõtjate jaoks vajalik teave ja uudised ühte kohta kokku, et tekitada ühine infoväli ja kontaktvõrgustik.

Turismiteemalisest uudiskirjast saab näiteks teada, milliseid koolitusi, seminare või võimalusi pakuvad turismivallas tegutsejale Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Sihtasutus Pärnumaa Arenduskeskus ning mitmed teised turismisektoriga seotud organisatsioonid, kojad või ühendused, kes oma tegemistest ja võimalustest linna arenguteenistusele teada on andnud. Uudiskirjast saab lugeda turismiuuringute ja -analüüside ülevaateid, sealt leiab värsket statistikat, teavet turismisündmuste ning olulisemate töös olevate planeeringute kohta Pärnus, mis puudutavad või mõjutavad kohalikku turismielu.

Ühine infoväli tekib uudiskirja näol ka Pärnu ettevõtjatele, kes saavad ettevõtlusvaldkonda puudutavad teemad omale mugavalt e-postkasti tellida. Ettevõtjatele mõeldud koolitused, toetused, meetmed ja avaliku sektori pakutavad teenused kohalikele ettevõtjatele on ühed paljudest teemadest, mida uudiskirjast leiab.

„Kuigi uudiskirjade saajaks võivad registreeruda kõik, keda turismindus ja ettevõtlus huvitab, on mõlema uudiskirja sisu suunatud esmajoones professionaalidele, kes neis valdkondades reaalselt tegutsevad,“ sõnas Lepp.
Mõlema uudiskirja puhul saab tellija määrata valikust need teemad, mis teda enam köidavad ja mille kohta soovib uudiskirjast lugeda.

Esialgu ilmuvad mõlemad uudiskirjad korra kuus.

» Liitu uudiskirja listiga Lisainformatsioon:
Anneli Lepp
Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja
4448 361, 5361 5580
anneli.lepp[at]parnu.ee

uudiskiri4

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid