Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

25.02.2020

Pärnu linnavalitsus kutsub ettevõtjaid ümarlauale. Ümarlaud toimub kolmapäeval, 4. märtsil kell 15-17 Pärnu keskraamatukogus.

Kohtumisele on teretulnud kõik Pärnu piirkonnas tegutsevad ettevõtted ja ettevõtlikud inimesed sõltumata nende tegevusvaldkonnast või ettevõtte suurusest.

Kokkusaamisel osalevad Pärnu linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapea Rainer Aavik, linna arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp, planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel, linna ettevõtlusspetsialistid ning esindajad Eesti töötukassa Pärnumaa osakonnast ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS).

Kohtumisel antakse ülevaade linnaarengust ja arendusplaanidest, tutvustatakse Pärnu linna uut üldplaneeringut (sealhulgas kesklinna ja rannaala planeeringut). EASi esindaja räägib ettevõtjatele mõeldud toetusmeetmetest. Kõneks tulevad ka tööjõuturuga seotud küsimused. Ettekannetele järgneb arutelu linna ettevõtluse arengukava teemal.

Ettevõtjad, kes soovivad ümarlaual osaleda, peaksid oma osalemissoovist andma 2. märtsiks (kaasa arvatud) teada Pärnu linna ettevõtluse spetsialistile Toomas Toodule e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Lisainformatsioon:
Toomas Toodu
Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialist
444 8363, 5332 0824
toomas.toodu[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid