Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

eeagr logo 768x255 300x100Tõstamaa Keskkool tegi 2014 – 2016 koostööd Charlottenlundi Keskkooliga Trondheimist Norras.

Projekti nimi „Happy School“ . Peamiseks eesmärgiks koostöös partneriga välja töötada uusi atraktiivseid ja uuenduslikke õppemeetodeid ainetes, mis kipuvad olema õpilastele vahel igavad ja ebahuvitavad.

Projekti sihtgrupiks õpetajad, kes koostöö käigus analüüsisid õpetamise ja klassitööga seotud peamisi probleeme ning leidsid lahendusi muutmaks õppimist tegevuseks, mida õpilased ise TAHAVAD teha.

Eestipoolseks projektijuhiks ja koordinaatoriks Liina Käär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostööprojekti toetati Euroopa Majanduspiirkonna Norra stipendiumiprogrammist ning projektiperiood on 1. septembrist 2014 kuni 30.augustini 2016.

4.-6.mail 2015 toimus Tõstamaa Keskkooli ja Charlottenlundi kooli koostööprojekti “Happy School” kolmas kohtumine, mis seekord oli taaskord Eestis. Kohtumisel jätkati tööd selle nimel, et õppetöö klassis muutuks nii õpilastele kui õpetajatele huvitavamaks ja motiveerivamaks.

Kohtumise käigus toimus ka kaks töötuba, millest esimene oli seotud motivatsiooniga ning teine õppemängude loomisega.

happy school mai15

Veebilehel kasutatakse küpsiseid