Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

25.05.2020

Sel kolmapäeval, 27. mail toimub Pärnu linnavalitsuse eestvedamisel ja osalusel taas Pärnumaa ettevõtjate ümarlaud.

Rahvakogunemiste piiranguid arvestades toimub seekordne ümarlaud e-keskkonnas Zoom. Kell 15 algaval virtuaalsel kokkusaamisel tulevad kõneks nii Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtete tegevus kui Eesti idusektoris toimuv.

Ümarlaual osalemiseks tuleb end registreerida

Sündmusel saavad sõna mitmed esinejad. Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) president Heiki Rits tutvustab ümarlaual osalejaile oma juhitavat assotsiatsiooni ja räägib, kuidas EVEA on toeks väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Startup Estonia juht Maarika Truu võtab luubi alla Eesti idusektori hetkeseisu ja prognoosid. Üleilmse kriisihäkatoni The Global Hack peakorraldaja Kai Isanda ettekandest saab teada, kuidas sai teoks maailma suurim veebipõhine programmeerimismaraton ja millised seal sündinud ideed on tänaseks lendu tõusnud. Tarkvaraarenduse intensiivüritustest The Global Hack võttis osa üle 12 000 inimese enam kui sajast riigist. Osalejad töötasid häkatoil üle poole tuhande erineva elumuutva projekti kallal.

Põnevad tulevad ka AS Tallink Grupi digiturunduse ja analüütika juhi Andrus Kiisküla ning pärnakate firma OÜ Punch Drinks asutaja Joosep Raudsepa ettekanded – kui Kiisküla toob välja kümme tähelepanekut edukaks turundamiseks, siis eriolukorra ajal põhitegevuse kõrvalt desoainet tootma hakanud Raudsepp räägib oma kogemusele tuginedes, kuidas muuta kõigest kahe nädalaga ärimudelit. End „uue ajastu joogivabrikuks“ kutsuva osaühingu peamiseks tegevuseks on tervislike karastusjookide ja alkohoolsete käsitöökokteilide tootmine.

Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialisti Toomas Toodu sõnul näitas märtsi alguses toimunud Pärnumaa ettevõtjate ümarlaud, et vajadus sellise ettevõtmise järele väga suur. „Ümarlaua-formaadis puhtalt ettevõtjatele regulaarselt toimuvaid kohtumisi ei ole Pärnus aastaid olnud. Kui me tänavu märtsis üle aastate uuesti esimese seesuguse kokkusaamise tegime, siis tõdesime, et ettevõtlusele keskendunud kohtumistega tuleb kindlasti jätkata. Tänaseks on näha, et Pärnumaa ettevõtjate ümarlaual osalemise vastu tuntakse huvi väljaspool meie kodumaakondagi,“ ütles Toodu.

Virtuaalsel ümarlaual osalejail soovitab Toodu jätta ürituse ajaks oma arvutis kaamera lahti, et tekiks mõnus sünergia ja et esinejatel oleks võimalus kuulajaid näha. 

Ettevõtjate ümarlauad toimuvad kord kvartalis. Järgmine üritus toimub sügisel. Ümarlauaga seotud ideed ja ettepanekud võib saata toomas.toodu[at]parnu.ee.


Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid