Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

12.06.2020

Pärnu linnavalitsus otsustas, et lisaks Pärnu linnas gümnaasiumi, põhikooli ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse kutsekeskhariduse lõpetajatele saavad 50 eurose spaahotelli kinkekaardi ka Tartu ülikooli Pärnu kolledži päevaõppe lõpetajad.

Tartu ülikooli Pärnu kolledžis lõpetab päevaõppe tänavu 54 üliõpilast, kes õppisid ettevõtlust ja projektijuhtimist, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldust, turismi- ja hotelliettevõtlust ning heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimist. Kõigile neile kingitakse mõne Pärnu spaahotelli kinkekaart, mille kehtivusaeg, osade kaupa maksmise võimalused jms on ettevõtte määrata.

„Oleme väga rõõmsad, et linn on otsustanud päevaõppe lõpetajaid tunnustada. See näitab, et linnavalitsus väärtustab Pärnus elamist ja õppimist ning annab innustust tulevastele õppijatele. Osade meie lõpetajate eriala on spaahotellidega otseselt seotud,“ ütles Pärnu kolledži arendusjuht Gea Kammer.

Kinkekaartidega soovib linnavalitsus tunnustada noori ja aidata linna turismisektorit, mis eriolukorraga seotud piirangute tõttu kõige enam kannatas.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid