Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

16.09.2020
„Pärnus Kohvitab“ pressiteade


17.-20. septembril toimub Pärnus taas kohvikukultuuri tutvustav teemanädal, mis kannab sel aastal nime „Pärnus Kohvitab“.

Teemanädal, mis varem kandis nime Pärnu Kohvikute Nädal, toimub sel aastal juba kuuendat korda. Varasemast Kohvikute Nädalast on saanud kohviselt pikk nädalavahetus - ei pilvita, uduta ega saja vaid lihtsalt 17.-20.septembril PÄRNUS KOHVITAB!

Kohvitamise avalöök toimub 17.septembril Pärnu Keskuse aatriumis, kus toimub kodukokkade fotonäituse “Peidetud maitsed” avamine, autor fotograaf Kristi Kuusmik-Orav. Kohal on kodukokad suupistetega ning kohviettevõte COFFERY, kes teeb väikse kohvikoolituse ning degusteerimise.

Kohvi saab nautida igal pool, iga ilmaga ja igas asendis – maal, linnas, linna servas, kontorites või koduhoovides. Hedon SPA ootab kohvispaasse, WASA avab basseinikohviku, kohvikutes ja restoranides on eripakkumised, maakonnas on mitmed pop-up kohvikud. Saarde vallas äratatakse ellu vana PAZ-buss, kus saab kohvitada, Romantiline Rannatee ootab laupäeval kõiki Tõstamaal Meremaa sadamas, Laadil avab uksed Rokkiva Rebase resto ja Metsaääre külas pannakse vahvlirauad särtsuma ning Krõbevahvel ootab kodukohvikusse. Forwardspaces toimub neljapäeva õhtul äri-ja kohvisõprade meetup, Estravel avab oma büroos reede õhtul reisikohviku ning reedell ja laupäeval saab osaleda tasuta giidituuridel, kus saab valida “Pärnumaitselise jalutuskäigu” ja “Pärnus on kohvitatud” vahel. Tuuril leitakse üles ka maja, kus oli kunagi Pärnu esimene kohvik.

Programm

Teemanädal kutsuti ellu kuus aastat tagasi, et üürikest suvemelu pikendada ja anda pärnakatele põhjuse kohvikuid külastada ning linnakülalistele põhjuse sügisesse Pärnusse tulla. „Pärnus Kohvitab“ teemanädala korraldamist toetab Pärnu linnavalitsus ja osalevad 32 kohvipakkujat, ettevõtet ja pop-upi, eraisikut.


Lisainfo:
Kati Vaas / 5646 0045
Kaydi Tomson / 5650 4164
kohvitabvi[at]sitparnu.com
kohvikutenadal.ee

Pärnus Kohvitab2Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid