Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

12.10.2020

Terviseturvalisus ja nakkusriski minimeerimine on täna väga olulised igas eluvaldkonnas, kuid eriti suure tähelepanu all on ohutustemaatika asutustes, kust käib läbi arvukalt inimesi ning on palju vahetut klienditeenindust ja suhtlemist.

Infot, millised on vajalikud ohutusreeglid ja kuidas neid õigesti täita, on liikvel palju ja info muutub pidevalt. Ettevõtjal võib olla keeruline adekvaatset ülevaadet saada ning leida infomürast üles just talle vajalik teave ja ohutusmeetmed.

Et aidata Pärnu ettevõtjaid terviseameti soovituste ja juhiste täitmisel ning anda neile praktilisi soovitusi, mis aitavad igapäevatöös nakkusriski kontrolli all hoida, korraldab Pärnu linnavalitsus kohalikele majutus-, teenindus- ja toitlustusettevõtetele koolituse „Kuidas tagada ohutu teenindus nii külastajatele kui töötajatele?“.

Tegemist on tasuta koolitusega, mis toimub 19. oktoobril kell 13-14.30 e-keskkonnas Zoom. Koolitusel osalemiseks tuleb end hiljemalt 15. oktoobriks registreerida

Koolitust viib läbi Protect Estonia OÜ innovatsiooni- ja arendusjuht Kristi Jõeorg.

Suvehakul tulid Pärnu majutusettevõtted ja Pärnu linn välja tarbijamärgisega „Pärnu linn soovitab, ettevõte kinnitab: meil on turvaline“. Märgise-aktsiooniga liitunud ettevõtted kinnitavad, et täidavad inimeste heaolu ja hea tervise tagamiseks kõiki terviseameti COVID-19 käitumisjuhiseid majutusettevõtetele.

Tunnusmärgist kannab tänaseks 22 Pärnus tegutsevat majutusasutust ja üks kohvik.

Linn kutsub teisigi teenindusettevõtteid algatusega ühinema ning andma tarbijamärgisega oma külastajatele teada, et selles kohas täidetakse terviseameti juhiseid. Uutele liitujatele ei ole koolitusel „Kuidas tagada ohutu teenindus nii külastajatele kui töötajatele?“ osalemine kohustuslik ega märgise saamise eelduseks, küll aga on koolitus praktiliseks abiks terviseameti juhiste kohaldamisel.


Lisainformatsioon:
Ave Lääne
Pärnu linnavalitsuse turismiarenduse spetsialist
444 8364, 5191 0167
ave.laane[at]parnu.ee


 

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid