Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
13.11.2020


Neljapäeval, 26. novembril kell 10-11.30 toimub Pärnu(maa) turismiasjaliste teine sügisene kokkusaamine.

Pärnu linnavalitsuse turismiarenduse spetsialisti Ave Lääne sõnul näitas oktoobrikuus veebis toimunud ümarlaud, et turismiga seotud ettevõtjate huvi Pärnu linnavalitsuse korraldatud kohtumisel osaleda on suur.
„Keerulistel aegadel on omavaheline suhtlemine nii värskeima infoga kursis olemiseks kui ka lihtsalt moraalse toe mõttes väga tähtis ja kuigi olukord turisminduses pole kiita, ei tule turismasjalistel jututeemadest puudu,“ lausus Lääne.

Novembrikuu ümarlaual käsitletavate teemadering on lai. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turismiarenduskeskuse kliendisuhete juht Piret Koodi tutvustab pärnakatele EASi korraldatavat siseturukampaaniat „Kingi aega“.

Pärnus elav The Baltic Guide soomlasest peatoimetaja Mikko Virta räägib, kuidas suhtuvad põhjanaabrid reisimisse ehk millised on soomlaste lähiaja reisiplaanid ja kas Pärnu majutusettevõtjatel on lootust ja põhjust üle lahe naabreid lähikuudel Pärnusse oodata. Linna turismiarenduse spetsialist Ave Lääne ja MTÜ Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu teevad ülevaate Pärnu kui konverentsisihtkoha turundusest käesoleval aastal ning heidavad ka pilgu saabuvasse, 2021. aastasse.

Et jõulupühad pole enam mägede taga, avaldab Pärnu jõuluküla korraldaja Kristi Raidla ettevõtjaile, mis 19. ja 20. detsembril Pärnus Iseseisvuse väljakul toimuma hakkab. Ümarlaual võetakse veel jutuks loomisjärgus Pärnumaa turismistrateegia hetkeseis (kõnelejaks strateegia koostamise projektijuht Margus Zuravljov) ja tarbijamärgise „Pärnu linn soovitab, ettevõte kinnitab: meil on turvaline“ teavituskampaania.

Ümarlaual osalemiseks tuleb end hiljemalt 24. novembril registreerida.Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid