Jäta menüü vahele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
09.03.2021


Pärnu linnavalitsus kehtestas uue linna hariduspreemiate määramise korra, mille järgi valitakse enamik tunnustuse saajaid üleriigilisele konkursile „Eestimaa õpib ja tänab“ esitatute seast ning täiendavalt antakse välja aasta noorsootöötaja preemia ja hariduse elutööpreemia.

Haridus- ja teadusministeerium kuulutas välja Aasta Õpetaja 2021 konkursi. Kandidaatide esitamiseks tuleb 18. aprillini täita ministeeriumi kodulehel. Kokku antakse välja kümme riiklikku aastapreemiat ja kuni kolm haridustöötaja elutööpreemiat, auhinnad antakse üle 2. oktoobril Ugala teatris toimuval Aasta Õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab“.

Vaata lähemalt: Kandidaatide esitamine ja statuudid

Ministeeriumile esitatud kandidaatide seast valib esmalt parimad välja linnavalitsuse komisjon, mis esitab Pärnu aasta lasteaiaõpetaja, aasta klassiõpetaja, aasta klassijuhataja, aasta põhikooli aineõpetaja, aasta gümnaasiumiõpetaja, aasta tugispetsialisti, aasta huvialaõpetaja, aasta kutseõpetaja, aasta õppejõu, aasta õppeasutuse juhi, aasta hariduse sõbra ja aasta haridusteo kandidaadi linnavalitsusele kinnitamiseks ja preemiate määramiseks. Pärnu hariduspreemiad antakse üle tunnustusüritusel „Sulle, Õpetaja“.

Pärnu linn annab täiendavalt välja aasta noorsootöötaja preemia ja hariduse elutööpreemia. Nende kandidaate saab esitada samuti 18. aprillini. 

Vaata lähemalt: Pärnu linna hariduspreemiad

„Õpetajate ja teiste haridustöötajate tööd on pidevalt muutuvates tingimustes raske üle hinnata. Olen väga tänulik kõigile, kes päevast päeva pingutavad ja kutsun üles parimaid märkama. Kandidaate saavad esitada kõik, näiteks lapsevanemad, kolleegid ja hoolekogud, kes on märganud, et just see haridustöötaja väärib tunnustust. Ärge peljake kandidaate üleriigilisele konkursile esitada, sest nende seast valib ka Pärnu linn parimad,“ rääkis abilinnapea Varje Tipp.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid