Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
18.03.2021

Pärnu linnavalitsuse välja kuulutatud Pärnu Restoranide Nädala (PRN) projektijuhi konkursile laekus neli pakkumist. Pakkumises pidid konkursil osalejad esitama PRN-i kontseptsiooni, tooma välja ürituse korralduseelarve ühes turundusplaani ja -eelarvega, võimalike koostööpartnerite loetelu jms. 

Pärnu abilinnapea Silver Smeljanski juhitud komisjon, kuhu kuulusid ka viie Pärnu toitlustusettevõtte esindajad, valis parimaks Kert Klausi ja Andrius Videnski pakkumise. Pikaajalise üritusturunduse ja avalike sündmuste korraldajakogemusega Kert Klaus ning Andrius Videnski on osalenud paljude suursündmuste idee- ja tehnilise produktsiooni lahenduste väljatöötamisel, viinud läbi üleriigilisi turunduskampaaniaid ning olnud projektijuhid suurfestivalidel.

Pärnu Restoranide Nädalasse soovivad nad tuua juurde mastaapsust ning anda sündmusele rohkem üleriigilist tähelepanu. „Meie eesmärgiks on koondada novembrikuul kogu Eesti tähelepanu üheks sündmusterohkeks nädalaks suvepealinnale. Loome nädalaks olustiku ja õhkkonna, millest soovivad osa saada paljud inimesed kõikjalt üle Eesti ja ka kaugemalt. Sügisese Pärnu külastuse peamiseks põhjuseks on nauditav erimenüü oma vanas või uues lemmikrestoranis. Äratame värskete ideede ja uuendustega ka pärnakates soovi taasavastada mõnd vana armastust või leida päris uus meelispaik, kuulata põnevat ettekannet oma ala tipptegijatelt ning nautida hea toidu kõrvale kvaliteetset muusikaelamust,“ ütlevad PRN-i uued juhid konkursile esitatud kontseptsioonis.

Restoranide nädalal on olulisteks märksõnadeks jätkusuutlik kokkamine, toidu raiskamise vähendamine, tervislikkus, kohaliku toorme eelistamine ja teeninduskultuuri edendamine.

Restoranide nädala toimumiskuupäevad, üritusel osalevad asutused, menüüd, pakkumiste hinnad ja ürituse täpne programm selguvad sügise poole.

Pärnu linnavalitsus toetab ürituse korraldamist 10 000 euroga.
Pärnu Restoranide Nädal toimub alates 2015. aastast.


Lisainformatsioon:
Ave Lääne
Pärnu linnavalitsuse turismiarenduse spetsialist
444 8364
ave.laane[at]parnu.ee


 

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
Avatud: E–N 8–17 ; R: 8–16

• 444 8200
• linnavalitsus[at]parnu.ee
• Kõik kontaktid

• Nädala eelinfo
• Linnavalitsuse istungid

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus
Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid