Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
15.04.2021


Pärnu keskuslinn ühes Paikuse, Audru ja Tõstamaa osavaldadega on populaarne suvitus- ja puhkepiirkond ning inimestel on siin kandis väga palju suvekodusid.

Suvekuudel kolivad paljud püsielukohast pikemaks ajaks maakodusse või suvilasse, aga suvekodus sagedamini käima hakatakse juba kevadel. Kuna kevad ongi käes, tuletab Pärnu linnavalitsuse linnavara- ja heakorrateenistus meelde, et suvekodu kasutades tuleb selle aadressile sõlmida ka jäätmeveoleping, et kõik suvekodus tekkivad jäätmed jõuaksid käitlemiseks ettenähtud kohta.

Jäätmeveolepingu kohustus kehtib ka siis, kui inimene viibib maakodus või suvilas ajutiselt.

Jäätmeveolepinguid saab sõlmida veebis, jäätmevedaja aktsiaselts Ragn-Sellsi veebilehel.

Küsimuste ja abi saamiseks saab pöörduda Ragn-Sellsi klienditoe poole telefonil 606 0439 või e-posti teel info[at]ragnsells.ee.

Neil suvekodude omanikel, kellele kohalik omavalitsus on andnud talvekuudeks korraldatud jäätmeveolepingust vabastuse, taastuvad nii leping kui jäätmevedu automaatselt. Kui näiteks kinnistu omanikule on antud vabastus, mis kehtib 1. novembrist kuni 30. aprillini, siis alates 1. maist taastub tema jäätmeveoleping automaatselt.Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid