Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
03.05.2021Pärnu Spordikooli hakkab 1. juunist juhtima praegu linnavalitsuse spordinõunikuna töötav Maarja Tammai, spordinõuniku kohale kuulutatakse välja konkurss.

Spordikooli direktoriks kandideeris kaheksa inimest, kelle seast aitas valikut teha Tammiste Personalibüroo OÜ. „Maarja on spordinõunikuna näidanud, et spordivaldkond on talle südamelähedane ja soovib panustada noorte arengusse. Spordikoolil on vaja tugevat juhti, kes on selge visiooniga, oskab näha suurt pilti ja on hea meeskonnamängija. Maarja poolt esitatud spordikooli visioonis oli ambitsiooni ja tahet anda organisatsioonile uus hingamine. Tema hinnangul on väga oluline treenerite motivatsiooni hoidmine ning lisaks õpilastele peab ta väga oluliseks lapsevanamete kaasatust ja õppija arengu tagasisidestamist,“ rääkis abilinnapea Varje Tipp.

Saaremaal sündinud ja kasvanud Tammai on lõpetanud Tallinna Pedagoogiline Seminari noorsootöö erialal ja õpib Tallinna Ülikooli haridustehnoloogia magistriõppes. Ta on töötanud nii era- kui avalikus sektoris, olles peale põhitöökoha pea kümme aastat aeroobikatreener.

„Pärnu linna sporti olen kureerinud tänaseks kolm aastat. See on andnud mulle väga hea ülevaate meie linna spordivaldkonnast, olen tundma õppinud spordiklubide eestvedajaid ja treenereid, algatanud ja ellu viinud uusi projekte ja arendustegevusi,“ kõneles Tammai.

Pärnu Spordikool on linnavalitsuse hallatav huvikool, kus 28 juhendaja käe all treenib 883 õpilast. Uues ametis peab Tammai esmasteks ülesanneteks spordikooli arengu- ja tegevuskava koostamist, üldettevalmistava treeninggrupi loomist esmastele sisseastujatele, kus lastele peale üldise füüsilise ettevalmistuse tutvustataks erinevaid spordialasid, ning koostööd üldhariduskoolide ja spordiklubidega projektide „Mobiilne Spordimess“ ja „Sport Kooli“ raames.

„Oluline on ka lastevanemate kaasamine, õppurite ja treenerite tunnustamine, hea meeskonnatöö ning Pärnu Spordikooli silmapaistvus ja olulisus Pärnu linna ja maakonna spordielu arendamises,“ lisas Tammai.

Tammai lahkudes vabaneb linnavalitsuse spordinõuniku koht. „Uudis on üsna värske, kuulutame välja konkursi. Maarja töötab mai lõpuni,“ ütles kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid