Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

rukkilillReedel, 23. veebruaril linnavalitsuses ja osavallakeskustes tööaeg 8–12
Head vabariigi aastapäeva!
Vaata ka: aastapäeva tähistamine Pärnus

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
27.05.2021

Pärnu kesklinnast randa viiv Supeluse tänav muutub 1. juunist 31. augustini autovabaks ja ettevõtted täidavad selle kohvikute välialadega.

Tänavale pannakse mootorsõidukite liikumist keelavad märgid ja füüsilised tõkked, mis ei lase sõidukitel Supeluse tänaval alates tänava algusest kuni endise restorani Must Pärl hooneni (Supeluse 22) liikuda. Karusseli ja Nikolai tänav muudetakse alates Aia tänavast kuni Pärna tänavani ühesuunaliseks, Supeluse tänavat on võimalik autodega ületada Aia tänava poolt.

Teiseks kohaks, kust kohalikud elanikud ja kaubaautod Supeluse tänavale pääsevad, on Roosi tänav Munamäe poolt. Pärast Supeluse tänavat on Roosi tänaval tõke, Aia tänava poolt Supeluse tänavale ei pääse.
Tammsaare puiesteel piiratakse Aia tänavast Supeluse tänava poole sõites kiirust ja Villa Wesseti juures muudetakse kaks sõidurada üheks, et Villa Wesset saaks Tammsaare puiestee ääres istumisala laiendada. Suviste liikluskorralduse muudatuste kaart on avaldatud linnavalitsuse kodulehel.

Söögikohtade hooajaliste laienduste linna maale paigutamine on kogu linnas tasuta. Lisaks Villa Wessetile kavatsevad Supeluse tänaval hooalalise laienduse avada Hotell Wesset OÜ Supeluse ja Roosi tänava nurgal ning Karusselli 1 (Kollane Karussell), Karusselli 2 (Simple Day), Supeluse 6 (Poisi Eine) ja Supeluse 3 (endine Pizza Hunt) omanikud. Karusselli Puhveti juurde pannakse karussell.

Supeluse ja Roosi tänava nurka, endise jäätisekioski asemele soovib viieaastase rendilepingu sõlminud Hotell Wesset OÜ juuni keskpaigas püstitada ühekorruselise söögikoha, kus on kõigile avatud väljakäik. Söögikoha ees on istumisala, mida Supeluse tänava autoliikluseks sulgemise ajal laiendatakse.

Suurematest üritustest on sel aastal Supeluse tänavale planeeritud 22. juunil Vanasõidukite Suursõidu raames toimuv sõidukite näitus, 17. juulil tänavatoidufestival Pärnu Maitsete Uulits ja 7. augustil Supeluse Aastalaat. Lisaks on iga nädala neljapäeval, reedel ja laupäeval Karusselli terrassil üritused.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Veebilehel kasutatakse küpsiseid