Jäta menüü vahele

PRESSITEATED, UUDISED

PRESSITEADE
Klaus & Videnski Productions OÜ
16.06.2021

21. juunil, mil saabub ametlikult kalendrisuvi, toimub ka traditsiooniks saanud kogupere sündmus Tere, Pärnu Suvi. Sisuka päeva jooksul jagub tegevust nii väikestele kui suurtele ning põnev programm haarab endaga kaasa Pärnu rannaala, kesklinna ja Vallikääru.

Tere, Pärnu Suvi algab käesoleval aastal juba varahommikul päikesetõusuga, mil Türilt Pärnu poole hakkab koos sümboolse valitsemissauaga liikuma jalgratturite seltskond. Pärnusse saabudes jagavad nad sõidust vahetuid emotsioone raadiole Sky Plus. Eesti populaarseim raadiojaam seab sündmuse raames linnas püsti pop-up stuudio ja kajastab kohapealt kogu päeva tegevusi.

Tiheda programmiga suvepäeva sisse mahub mitmeid põnevaid ettevõtmisi. Hommikust varajaste õhtutundideni pakub rannas rõõmu pop-up kohvik „Varbad liivas“, mille juures toimuvad aktiivsed mängud, võistlused ja töötoad lastele. Sealsamas saavad nii väikesed kui suured meistrid kätt proovida liivalosside ehitamises.

Kell 14.00 võtavad Pärnu rannaala üle tantsuhuvilised. Toimub suur ühistantsimine, millest võtavad osa mitmete stuudiote õpilased, kuid oodatud on ka kõik teised, kes armastavad aktiivset liikumist.

Linnaruumis on võimalik liituda tasuta ekskursioonidega ja uudistada pop-up näituseid. Ekstreemspordi huvilisi ootavad Munamäe rulapargis Keerdtrepi instruktorid ja trikimeistrid.

Päev kulmineerub vaatemängulise etendusega Martensi väljakul kell 18.00, mil ligi 20 meetri kõrgusel köiel ühelt Port Arturilt teisele annab etenduse maailma üks paremaid slackline meistreid Jaan Roose. Närvikõdi pakkuvatele hetkedele järgneb lõbus rongkäik koos muusikute ja pealtvaatajatega Pärnu Vallikääru poole. Just seal toimub alates 19.00 suurejooneline kontsert, mille peaosades on Liis Lemsalu Band, Púr Múdd ning Pärnu noor pianist Robi Salumets.

Kõik Tere, Pärnu Suvi sündmused on külastajatele tasuta.

Facebooki event

Sündmust korraldab Klaus & Videnski Productions OÜ
info[at]kvproductions.ee
520 3701
Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid