Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Lääne päästekeskuse teade
14. september 2021

Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve inspektorid võtavad Pärnus vastu uuel aadressil, A.H. Tammsaare pst 61.

Päästeameti ohutusjärelevalve inspektori konsultatsiooni ehituslikes küsimustes saab ette broneerida Päästeameti kodulehel www.recue.ee. Eelbroneeritud vastuvõtule tulles leiab õige ruumi sisejulgeolekumaja (Tammsaare pst 61, Pärnu) peauksest sisenedes, esimeselt korruselt. Vastuvõtt toimub kabinetis 2-132. „Eelkõige on inspektori vastuvõtu ajad mõeldud tavainimestele, kes soovivad enda tarbeks ehitada ning tuleohutusnõuete osas konsulteerida. Arhitektide ja ehitajate konsulteerimine jätkub edaspidigi elektrooniliste kanalite kaudu,“ sõnas ohutusjärelevalve büroo juhataja Indrek Laanepõld.

Kui soovitakse konsultatsiooni tuleohutusnõuete osas juba olemasolevas ehitises või soovitakse nõu toimunud tulekahju osas, tuleb samuti eelnevalt inspektoriga aeg kokku leppida. „Ette tuleb helistada seetõttu, et inspektorid on liikuva tööga ja igal ajahetkel ei pruugi vajalikku inimest olla kohal,“ sõnas ohutusjärelevalve büroo juhataja.

Kõik vajalikud kontaktid on leitavad Päästeameti koduleheküljelt https://www.rescue.ee/et/laeaene-paeaestekeskuse-inspektorid.


Maris Moorits
kommunikatsiooniosakond
kommunikatsioonijuht
mob: +372 5304 7223
Maris.Moorits[at]rescue.ee


biojäätmete konteinerite soodusmüük

Biojäätmete konteinerite ja kiirkompostrite soodusmüük 
Kompostri müük eraisikule • Kompostri tutvustus (mõõt 115x58x58)
Konteineri müük korteriühistule 
• Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud
• Täpsem info

• Ostetud kompostri saab kätte 24. märtsil kl 12–13 Pärnus Raba 30a platsil. Kaasa ID-kaart! Muul ajal järeletulemiseks saab aja kokku leppida e-posti aadressil kadri.koresaar@parnu.ee.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid