Jäta menüü vahele
Facebook Logo

• Linnavalitsus, osavallakeskused ja hoolekandekontorid on taas külastusteks avatud
 
Ametiruumidesse kohale tulles peab järgima terviseameti nõudeid ehk kanda tuleb maski. Kui asutusse tulijal ei ole maski kaasas, saab ta selle kohapealt. Loe lähemalt...

COVID-19 piirangud, vaktsineerimine 
 Vaktsineeri end koroona vastu! Vaata vaktsineeri.ee või helista 1247
• COVID piirangud ja nõuded


Pressiteated, uudised

PRESSITEADE
Garage48
14.10.2021


Ettevõtlik Pärnakas Häkatonilt said hoogu juurde arendavad mängud lastele, välijõusaalide videojuhendid ja saunalaager Pärnumaal

Ettevõtlik Pärnakas Häkatoni võitis tiim TeadMIK Games, kes tegeleb hariduslike õppemängude loomise ja arendamisega. Teise koha sai meeskond OutForFit, kes plaanib varustada Pärnu välijõusaalid videokoguga.

60 ettevõtlikku inimest, kes pärit peamiselt Pärnust ja Pärnumaalt kogunes reede õhtul Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse oma äriideid testima ja äritegevusega alustama. Kohapeal esitatud kümnest ideest valisid osalejad viis, millega edasi töötada. Pühapäeva õhtul valis žürii kaks parimat ja jagas ka eriauhindu.

Ettevõtlik Pärnakas Häkatoni võitis ja Swedbanki poolt välja pandud 1000 eurot sai tiim TeadMIK Games, kes tegeleb hariduslike õppemängude loomise ja arendamisega. Teise koha sai meeskond OutForFit, kes plaanib varustada Pärnu välijõusaalid videokoguga, et tervisesportlased oskaksid jõusaali efektiivsemalt ja julgemalt kasutada. Nemad saavad oma äriideega edasi töötada Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris. Mõlemad meeskonnad saavad ka häkatonist taasutuda Hedon SPA & Hotel Vaikses spaas.

Tiim Urumarja Saunalaager lubab tuua Eesti õige saunakultuuri kõigi eestlaste - eelkõige noorte ellu tagasi, kesksele kohale, kus on selle õige koht. Nemad saavad oma ideed edasi arendada STARTER Pärnu programmis ning häkatonist puhata Villa Ammendes.

Meeskonnad Raamid 3, kes tegeleb Pärnu loovatele inimestele raami pakkumisega loovuse rakendamiseks ja Sun City, kes rajab jõe äärde meelelahutuskeskust, saavad edasisesks inspiratsiooni ammutada vastavalt PlayDay 2021 ja sTARTUp Day 2022 konverentsidelt.

Ettevõtlik Pärnakas HÄKATON toimus Pärnu linnavalitsuse, Garage48, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži ning Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori koostöös 8.-10. oktoobril Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris.

Arendusnädalavahetusele olid oodatud nii üksikosalejad kui tiimid, tudengitest ekspertideni. Häkatoni mentoriteks olid Pärnumaa ettevõtjaid, tarkvara- ning tootearenduse spetsialiste mentoritena ning üritust juhtis Pärnust pärit Kai Isand, kes on Garage48 pikaajaline mentor ja moderaator, Hack the Crisis ja The Global Hack virtuaalsete arendusnädalavahetuste idee kaasautor ja läbiviija ning FutureCo peakorraldaja.

Häkatoni toimumisele panid õla alla mitmed kohalikud ettevõtted ja ka teised toetajad: Ruukki, STARTER Pärnu, Hedon SPA & Hotel, Villa Ammende, sTARTUp Day 2022, PlayDay 2021, Haanja vesi ja Aasa mesi.

Fotod (autor Marie Rosalie Hanni)
Mis on Pärnu aasta tegu 2021? Tee ettepanek!

Koroonaviiruse levikuga seotud teated

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid