Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
01.03.2022


Nulli ümber kõikuv temperatuur lagundab teekatet ning tekitab sõidu- ja kõnniteedele ohtlikke auke.

Pärnu linnavalitsus palub sulailmadega ilmsiks tulnud ohtlike teekatte aukude kohta anda linnale teada. Seda saab teha infotelefonil 15505, e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siis Anna teada veebirakenduse kaudu.

Suureks abiks on, kui probleemist teavitades saab edastada selle võimalikult täpse asukoha (keskuslinn, osavald, tänava nimi jne).

Linna taristu- ja ehitusteenistusele on see info vajalik, et saaks operatiivselt tegutseda ja sulaga välja tulnud löökaugud kiiresti ära parandada. Kuni ööpäevaringsete plusskraadide saabumiseni täidetakse teekatte augud ajutiselt külma asfaldiseguga.

Suuremas mahus algavad tänavakatte parandustööd märtsi lõpus või aprilli alguses, kui ööpäevane temperatuur on püsivalt plusspoolel.Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Veebilehel kasutatakse küpsiseid